« مايکروسافت آفيس | صفحه اول | عکسهاي مراسم معرفي آفيس 2003 مايکروسافت »

سه شنبه 29 مهر 1382

مديا کاشيگر : هيچ وقت ، وبلاگ نويس نخواهم شد

مديا کاشيگر ، محقق و مترجم ادبيات در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت:شخصا هيچ وقت ، وبلاگ نويس نخواهم شد ، چون فرصت اين کار را ندارم .

وي با اشاره به اين که وبلاگ نويسي در کشور ما به شدت رو به گسترش است ، افزود : طبق اطلاعاتي که من دارم ، تا پايان سال قبل ، فقط پنج در صد از افراد جامعه وبلاگ نويسي مي کردند اما در حال حاضر ، حداقل به هفتاد و پنج در صد رسيده است.
کاشيگر يادآور شد : به طور قطع ، وبلاگ نويسي به عنوان فرايندي جدي در زندگي مردم وارد خواهد شد و توده هاي گسترده اي از جامعه ، به ويژه جوانان به اين عرصه رومي آورند ، البته اگر کسي مثل من با سن و سال نسبتا بالا و مشغوليت هاي متعدد ، فرصتي براي اين کار نداشته باشد ، خيلي هم جاي تعجب نيست.
خبرگزاری مهر همچنين با تعداد زيادی از شاعران و اديبان گفتگو کرده است و از آنها درباره وبلاگ و نقش آن سووال کرده است که برخی از اظهار نظرها جالب و قابل تامل است.

نوشته شده توسط: در October 21, 2003 09:28 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/192

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000193.php on line 232

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000193.php on line 232