« پيشنهاد براي تجمع اعتراض آميز | صفحه اول | قلعه حيوانات »

سه شنبه 13 آبان 1382

چهره هاي ماندگار!

دو مستند ساز صدا و سيما آزاد شدند درست بعد از 126 روز بازداشت در چنگال آمريکايي ها . حال با استقبالي عظيم که هر لحظه از صدا وسيما تبليغ مي شود و قرار است به صورت مستقيم هم پخش شود.حتما چندين گزارش و مصاحبه هم به دنبال آن خواهد آمد.
در جشنواره امسال مطبوعات که به لطف آقاي صحفي معاون وزيرارشاد فرمايشي ترين جشنواره مطبوعات در تاريخ آن بوده به جاي آنکه به روزنامه نگاران زنداني اشاره شود پيش از هر موضوعي به اين دو مستند ساز جايزه اي اهدا شد(. اين جايزه ها و ديگر جوايز به چند صدا و سيمايي ديگر البته با اعتراض روزنامه نگاران روبه روشد و خيلي ها جوايز خود را پس دادند. )
شيرين عبادي در حالي به تهران رسيد که دوربين همه رسانه هاي جهان را با خود به ايران آورده بود اما دوربين تنگ نظر صدا و سيما حاضر به پخش يک شات هم از مراسم استقبال او نشد چه برسد به پخش مستقيم.
اکبر گنجي از سال 79 در زندان است، دهها و صدها برابر دو مستند ساز محترم. آخرين تصويرخندان او ديروز در روزنامه ها منتشر شد در سلولي در کنار دهها مجرم عادي و در حالي که لبخند هميشگي اش را به همراه داشته است.
به راستي چهره هاي کداميک ماندگارتر است؟

نوشته شده توسط: شهرام در November 4, 2003 02:32 AM | سياست

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/228

:نظرها

آخه چرا عکس افسانه صفوی توی هیچ سایتی نیست
اگه کسی داره به من بده خیلی نیاز دارم
ممنون

نوشته توسط: nazgol at April 21, 2004 09:43 PM

نه قم خوبه نه کاشان لعنت بر هر دو تا شان

نوشته توسط: بی تلویزیون at November 4, 2003 08:19 PM

من از كجا بدونم ؟؟؟ چهره عمم موندگاره ...

نوشته توسط: چهره at November 4, 2003 06:40 PM

عجب چهره های ماندگاری!:)

نوشته توسط: دنیای یک ایرانی at November 4, 2003 06:07 AM

خوب معلومه
چهره ء خائنینی مثل گنجی و کوتوله هایی مثل حضرت عالی!

نوشته توسط: شومبول at November 4, 2003 05:16 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000229.php on line 257

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000229.php on line 257