« معمولا جواب مي ده | صفحه اول | رسانه مستقل؟! »

سه شنبه 20 آبان 1382

در انتظار فکر


سري تبليغات شرکت روزانه واقعا الگوي خوبي براي سايرشرکت هاست. استفاده از گرافيک خوب و شخصيت جذاب ودوست داشتني ( جناب گاو) و موضوعات تفکربرانگيز در هر اثر واقعا در يک سال گذشته هم نام روزانه را سر زبان ها انداخته و هم کاغذ ديواري خوش رنگ و لعابي براي تهران در طي يک سال گذشته بوده. به طوري که اگر الان تراکت ها را به صورت کتاب در بياورند هم خيلي ها حاضرند آن را بخرند.
شرکت روزانه قصد دارد به زودي تخم مرغ را هم به سبد صبحانه اش اضافه کند. تراکت مورد نظر ما هم معناي تبليغي تخم مرغ را در خود طرح دارد و هم مفهوم انتظار براي رسيدن اين محصول به بازار را به خوبي به بيننده منتقل مي کند.اين تبليغ ساده و البته اغراق شده ( گاو کوچک کنار پاهاي بزرگ مرغ ) به همين راحتي و سادگي حرفش را مي زند ، شعر و آواز و رنگ و افکت هم ندارد.
خب حالا اين تبليغ را بگذاريد کنار شرکت صنايع شير ايران با تبليغ پاک يادت نرده . شخصيت لوده و مسخره اي که سعي مي کند با حرکات صورت و شکم گنده اش ما را به خريد شير پاک ترغيب کند.

يک توصيه: به جاي ادا درآوردن کمي فکرتان را به کار بيندازيد.
عکس از فتوبلاگ امير عظمتي

نوشته شده توسط: شهرام در November 11, 2003 09:00 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/238

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000239.php on line 236

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000239.php on line 236