« سه تصوير | صفحه اول | داريوش شايگان »

شنبه 24 آبان 1382

آي تي ايران دات نت و آر اس اس

احتمالا درباره RSS ميدانيد اما اگر نميدانيد ساده ميگويم كه يك فرمت براي انتقال و ارائه عناوين اخبار و مطالب وبلاگها هست.
يكي از بهترين و معمولترين كاربرد RSS توسط كاربراني است كه معمولا دنبال اطلاعات بيشتر در فرصت محدود هستند. برنامهايي وجود دارند كه ميتوانند RSS را خوانده و آنرا نشان دهند بدين ترتيب مثلا شما ميتوانيد وبلاگهاي مورد علاقه را در برنامه RSS خوان معرفي كنيد و پس از ارتباط با اينترنت خيلي سريعتر از زدن URL در گردشگر اينترنت مطالب جديد وبلا'گها را ببينيد. وبلاگ آي تي ايران دات نت هم داراي نسخه RSS است كه دوستان ميتوانند انرا در آدرس زير پيدا و بخوانند.
http://www.itiran.net/index.xml

نوشته شده توسط: در November 15, 2003 05:32 AM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/250

:نظرها

سایت ایران فیدز یک خبرخوان آنلاین است که به تازگی کار خود را آغاز کرده است. ثبت نام در این سایت بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید فید وبلاگ موردنظرتان را تعریف کنید تا سایت برای شما فید مورد نظر را بخواند. در ضمن سایت به شما یک سری وبلاگ یا سایت پیشنهاد می کند که شما می توانید در زمینه مورد نظر خودتان از میان انها انتخاب کنید و با زدن یک دکمه به آن را به دایرکتوری خودتان اضافه کنید. این لیست به سرعت در حال افزایش است و تقریبا مجموعه خوبی در حال فراهم آمدن است. این قابلیت در گوگل ریدر به علت نداشتن جامعه کابری متناسب وجود ندارد. در حقیقت جامعه کاربری مهمترین مزیت یک سرویس داخلی است. در این زمینه ایران فیدز هم مسثنا نیست و در حقیقت به خوبی این برتری را شناخته است.

منبع خبر:

http://1fathi.wordpress.com/2007/12/26/iranfeeds

نوشته توسط: خبر خوان فارسی at December 29, 2007 05:17 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000251.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000251.php on line 241