« آي تي ايران دات نت و آر اس اس | صفحه اول | ّFAQ »

شنبه 24 آبان 1382

داريوش شايگان

دکتر داريوش شايگان را براي اولين بار در همايش حقوق بشر دانشگاه شهيد بهشتي ديدم.مردي فوق العاده دوست داشتني که مي توانست همه را با حرف ها و سخنان جادويي خودش مسحور کند.در آن جلسه داريوش شايگان از تعطيلات تاريخي گفت که بعضي ملت ها دچار آن هستند.وقتي از او پرسيده شد ايران چه زماني از تعطيلات تاريخي بر خواهد گشت با لحني شوخ گفت:تعطيلات که خيلي خوبه.چرا بايد از اون برگشت.اما بعد گفت ايران مدتهاست که از تعطيلات خارج شده و در مسير خودش حرکت مي کنه.
امروز ديدم خبرگزاري مهر هم خبري در مورد شايگان مخابره کرده و خاطره اي از او درباره علامه طباطبايي نقل کرده که خواندنش خالي از لطف نيست.

نوشته شده توسط: در November 15, 2003 11:11 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/251

:نظرها

با سلام
اينجانب فاطمه رفيعي سعدي دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي معماري موضوع پايان نامه دوره فوق خود را راجع به مركز آموزشي پژوهشي ايران شناسي انتخاب نموده و درخواست مكاتبه با جنابعالي را دارم.

باتشكر:رفيعي سعدي

نوشته توسط: فاطمه رفيعي سعدي at July 1, 2004 09:34 AM

مرد بسيار اگاهي است به چيزهايي رسيده كه كمتر كسي دركش مي كنند او دود چراغ خورده س

نوشته توسط: هيمن at February 22, 2004 02:04 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000252.php on line 242

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000252.php on line 242