« سايت جديد SCO | صفحه اول | چهار سخنراني »

چهارشنبه 15 بهمن 1382

دو چهره يک اصلاح طلب رد صلاحيت شده

آقاي احمد شيرزاد از سران جريان اصلاح طلبي ما و يکي از نويسندگان ثابت روزنامه ياس نو ارگان جبهه مشارکت است که چند ماه قبل به خاطر يک نطق قبل از دستور چه بلاها که سرش در نياوردند، و ما چقدر دلمان برايش سوخت که بابا يک نفر جرات کرد حرف راست زد.
آقاي احمد شيرزاد يک هفته قبل نه تنها فرصت مناسب داشتن يک سايت را در موقعيت ممتاز بين المللي از دست داد بلکه با مصاحبه خود با ايسنا عملا زحماتي را که به رايگان براي تبليغ او و جريان تحصن روي اينترنت صورت گرفته بود را "توطئه اي براي بدنام کردن متحصنان و نمايندگان " خواند و نه تنها هدف حرکت اصلي را ناديده گرفت بلکه با اعلام اين که از مخابرات خواسته سايت مذکور را فيلتر کنند عملا نشان داد نه به شعارهاي آزادي خواهانه خود در همان نطق قبل از دستور پاي بند است و نه در اصولگرايي چيزي کمتر ازمحافظه کاران دارد.
آقاي شيرزاد واقعا کدام يک از محافظه کاران تا به حال به طور علني از مخابرات خواسته اند که يک نشاني اينترنتي را فيلتر کنند؟
اين شما نبوديد که به خاطر فيلترينگ اينترنت و خصوصا سايـت امروز محافظه کاران را مزمت مي کرديد؟
آقاي شيرزاد و دوستان شان تصميم گرفته اند در انتخابات شرکت نکنند. شوراي نگهبان با رد صلاحيت آنان بهترين هديه را به اصلاح طلبان داد. چرا که کمي آبرومندانه از قدرت کناره گيري کردند. در بهترين حالت اصلاح طلبان اصلا اميدي براي ورود به مجلس نداشتند و با ترس و محافظه کاري ذاتي شان حتي از تبليغات افکار عمومي بين المللي نيز نتوانستند بهره ببرند.
بعد از تحصن وضعيت اصلاح طلبان درست مثل تيمي شده که 6 بر صفر عقب است و حالا توپ را در زمين خودي مي دواند تا بيشتر از اين گل نخورد. افسوس که تماشاگران خيلي زودتر سوت پايان را کشيده اند.

نوشته شده توسط: شهرام در February 4, 2004 03:05 AM | سياست

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/370

:نظرها

در این مورد موافق نیستم باهاتون ! تو اون بحبوحه بحران شیرزاد فرصت سرخواردندن هم نداشت

نوشته توسط: آرشی at February 4, 2004 09:37 PM

سلام
به نظر من هم اینکه بصورت غیر قانونی بخواهیم یک سایت را ببندیم درست نیست. اگر بستن یک سایت از طریق سفارش خوب است برای همه خوب است. حداقل اگز شعار مردمسالاری می دهیم باید به آن احترام بگذاریم.
شاید حق با آقای شیرزاد باشد برای بستن آن سایت اما به نظر من روش استفاده شده درست نبوده و من هم با نظر آقای شهرام موافق هستم.
البته در صورت کلی بایستی قوانین را برای جلوگیری از سوءاستفاده از نام افراد در مجلس به تصویب رساند. بد نیست دوستان در این مورد هم قوانینی را در مجلس در نظر بگیرند و پیشنهاد کنند.

نوشته توسط: Ebadat A.R. at February 4, 2004 08:55 PM

salam jenabe shahram khan :) aghe kesi be esme SHAHRAM-SHARIF ye site ye weblog bezane, aksol-amale shoma che khahad bud ? albatte man kollan az in chiza sar dar nemiyaram

نوشته توسط: Araz at February 3, 2004 09:33 AM

منظور شیرزاد قصد آن شخصی بوده که در وبلاگ به اسم اون اراجیف می نوشته نه حسین درخشان و واقعا جالبه که آدم نون به نرخ روز خوری مثل جنابعالی بدون هیچ درکی از صحبت دکتر شیرزاد این حرفها رو می زنه.

نوشته توسط: سجاد at February 3, 2004 05:43 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000371.php on line 254

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000371.php on line 254