« حاشيه اي بر اظهارات مدير فني سايت رويداد | صفحه اول | بدون لينک »

سه شنبه 21 بهمن 1382

وبلاگهاي پورنو مضرتر از سايتهاي پورنو

علاقه جوانان و جامع تر بگويم كاربران اينترنت به سايتهاي سكسي غير قابل انكار است،لوگ كاربران شركتهاي سرويس دهنده و آمار بازديدكنندگان سايتهاي سكسي شواهدي غير قابل انكار هستند. اينگونه سايتها با توجه به علاقه كابران فارسي زبان نيز مدتهاست كه ايجاد شده اند. اما به دلايلي از جمله محدويت سايتهاي ارائه كننده فضاي رايگان و همچنين ترس و عدم امكان ايجاد سايت بصورت ناشناس باعث شده بود كه اينگونه سايتهاي چندان پيشرفت نداشته باشند اما با گسترش وبلاگهاي فارسي و ساخت آسان آنها ،گونه وبلاگهاي سكسي فارسي نيز خيلي سريع پيشرفت كردند و ميدانيم كه محبوب و پربيننده نيز هستند.اينگونه وبلاگها را من به سه گروه اصلي تقسيم ميكنم. اول گروهي هستند كه گرايشي آمورشي دارند. نويسنده اين وبلاگها بيشتر قصد آمورش دارند و تنها تفاوت آنها با يك سايت يا وبلاگ كاملا آموزشي استفاده از تصاوير و كلمات صريح تر و يا عاميانه است و ممكن است در اين ميان گاهي نيز از مسير آموزشي خارج شوند. شايد حتي ابن وبلاگها را بتوان مفيد يا حداقل بي ضرر دانست مشكلي كه ميتواند در اينگونه وبلاگها ايجاد شود آموزش ناقص و حتي اشتباه و يا جا انداختن كارها و حركات اشتباه و مضرر است. گروه دوم وبلاگهايي هستند كه شوخيهاي سكسي ميكنند و يا تصاوير پورنو را در وبلاگ درج ميكنند.آينگونه وبلاگها همانقدر مضرر و يا شايد براي خوانندگان آنها لذت بخش هستند كه يك سايت پورنو هست. اما مضرترين اينگونه ،وبلاگهايي هستند كه داستانها و خاطرات سكسي مي نويسند. اكثر اين داستانها كاملا تخيلي هستند و يا در آنها به شدت اغراق شده است.
حال فرض كنيد يك نوجوان اينگونه وبلاگها را ميخواند. نوشته هاي اين وبلاگها معمولا در قالب خاطره شخصي نوشته ميشوند تاثيرات منفي زير را بر خواننده نوجوان خود داشته باشد.
1-ديدي غير واقعي نسبت به نظر و طرز فكر جنس مخالف خود پيدا ميكند و ممكن است در برخورد با جنس مخالف خود حركات و صحبتهاي او را اشتباه برداشت كند.

2-بسياري از داستانها در مورد مردان يا زناني است كه مثلا همسرش او را تامين نميكند و يا در شهرستان است و مرد يا زن براي ارضاي خود با فردي از جنس مخالف رابطه برقرار ميكند. چنين داستانهايي باعث ايجاد بد بيني و حتي استرس در شخص در سنين بالاتر ميشود. فرض كنيد نوجوان پسري كه بارها داستانها و خاطرات سكسي زناني را خوانده است كه در غيبت شوهر خود وبا دوست پسر خود رابطه داشته اند و يا چون شوهرشان حرارت لازم را نداشته است. خوب حالا در سنين بالاتر اگر مثلا مردي به دلايل كاري مجبور به غيبتهاي طولاني باشد و يا فرد سرد مزاجي باشد ممكن نسبت به همسر خود بدبين شود و يا احتمال خيانت همسر خود را بيشتر ببيند و در آن صورت دچار استرس و اضطراب خواهد شد.

3-متاسفانه برخي از اين داستانها به سكس با محارم اشاره شده است كه اين البته براي افراد بزرگتر خنده دار است اما براي نوجوانان ممكن است باعث شود او نسبت به خواهر يا مادر و حتي افراد نزديك فاميل افكار منفي پيدا كند و يا نوع نگاه او به آنها تغيير كند.

4- برخي از اينگونه داستانها به نوعي در نگاه شخص نسبت به افراد يا شغلهاي خاص تاثير منفي ميگذارد. مثلا نوجواني كه دهها داستان در رابطه با مردي با همسر دوست خود را خوانده است و يا شكل بدتر مثلا دهها داستان در رابطه با مدير عامل و منشي شركت ، صاحب فروشگاه و فروشنده ، پرستاران و يا زنان مطلقه ، حال فرض كنيد همسر آينده چنين نوجواني بخواهد جايي بصورت منشي استخدام شود و يا نگاه نوجوان را به زن همسايه ويا فاميل كه مثلا پرستار و يا مطلقه چگونه خواهد شد .

5-در اكثر اين داستانها حركات غير عادي و حتي خطا در نزديكهاي جنسي به نوعي بيان ميشود كه در خواننده نيز اين قضيه جا مي افتد و او نيز در آينده و در روابط جنسي خود چنين انتظاري خواهد داشت و يا سعي در اجراي آنها دارد.همچنين در برخي از اينگونه داستانها و افكار مرد يا زن داستان را تعريف ميكنند، برخي از اين افكار حتي در ذهن زنان و مردان هرزه نيز نيست . و باز در نظر بگيرد دختر نوجواني كه اينگونه داستانها را ميخواند او در آينده ممكن است در خواندن و طرز تفكر شوهر خويش دچار اشتباه شود طبيعي است كه هيچكس نميخواهد حتي همسرش به او به ديد موجودي صرفا سكسي نظر داشته باشد.

وبلاگها بدليل حس نزديكي بيشتر بين خواننده و نويسنده و حتي آشنايي نسبي خواننده با شخصيت نويسنده و همچنين به روز شدن سريعتر آنها نسيت به مجله يا سايتها ميتواند لذت بيشتري را به خواننده دهد و در عين حال آنها را واقعي تر نشان دهد و به همين دليل نيز تاثير منفي آن نير به مراتب بيشتر است.

نوشته شده توسط: در February 10, 2004 10:02 AM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/380

:نظرها

12 سالم بود که ختنه ام کردن یکروز تابستون بود که خواهرم اومد و گفت پاشو میخواهیم بریم سلمونی باید موهاتو کوتاه کنی منم گریه که نه نمیخام موهام کوتاه شه تازه نمیدونستم میخان کچلم کنند هر چی گفتم نه فایده نداشت و خواهرم به زور منو بلند کرد و برد سلمونی تو خونه که بودیم همه زدند زیر خنده و گفتن به سلمونیه بگو حسابی کوتاه کنه خواهر بزرگمم گفت اونکه حتمااااااااااااا و زدند زیر خنده منم خیلی ترسیده بودم ولی خب با یه کم کتک و توسری بردند به آرایشگاه که رسیدیم چند نفر تو نوبت بودند نشستیم تا نوبتم شد و آرایشگره صدام کرد و رفتم نشستم رو صندلی پیشبند را بست بعد رو کرد به خواهرم گفت چکارش کنم خواهرمم گفت از ته ته بتراشید اونم ماشینو زد تو برق و اومد جلو و شروع کرد تراشیدن سر که بعد چند دقیقه شد سفیدددددددددددد منم خجاااااااااااالت و ناراحت که چرا کچلم کردن بعد که اومدیم بیرون دیگه شروع کردم گریه و همش میگفتم برا چی منو کچل کردی اونم هیچی نمیگفت بعد که دید من زیادی گریه میکنم و جیغ میزنم دو تا سیلی محکم زد تو گوشم و گفت حالا هر قدر خواستی گریه کن و بعدم رفتیم خونه که تا بقیه خواهرام منو دیدند زدند زیر خنده و حالا نخند و کی بخند منم ناراحت رفتم یه گوشه نشستم و بغض کردم
خب اگر کسی دوست داشت میتونه بیاد تو وبلاگم این هم ادرسش
http://kechal.mahblog.com/

نوشته توسط: سینا at November 27, 2009 12:45 PM

کاملا صحیح است.

نوشته توسط: مهدی at March 16, 2009 08:06 AM

حرفهاي شما درست اين داستانها خيلي از واقعيات ها دورهستن

نوشته توسط: اسي at February 26, 2008 09:06 AM

حرفتان كاملا درست است،اين سايت ها انسان را معتاد مي كنند و فقط فكر را درگير و مشغول مي كنند.كاش راه بهتري بود براي ...

نوشته توسط: zahra at September 1, 2007 11:23 AM

gomshid

نوشته توسط: ali asghar at April 9, 2006 07:48 AM

كاملا با نظر شما موافقم اما طبق معمول شما به وجود يك مشكل اشاره كرده ايد و هيچ راه حلي براي آن نياورده ايد
بگو چه بايد كرد اكثرا به آنچه انجام مي شود آگاهيم

نوشته توسط: محمد at April 5, 2005 07:13 AM

اگه اين سايتها نباشه انسان مثل حيوانات وحشي به جون هم مي افتن پس بايد انرژي شو توسط جنس مخالفش تخليه كنه تا كارش به جنون نكشه.
از طرف اليزانا

نوشته توسط: اليزانا at March 19, 2005 12:39 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000381.php on line 273

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000381.php on line 273