« زنده باد همه کاره ها! | صفحه اول | عدالت »

یکشنبه 30 فروردین 1383

عجیب ولی واقعی

حتما این گزارش بی بی سی را بخوانید. مخصوص بخش معرفی پولدارترین ایرانیان ساکن انگلیس.عجیب است ، خیلی عجیب! در فهرست میلیونرهای ایرانی الاصل اکثرشان یهودی هستند.عجیب نیست؟ بین این همه ایرانی مهاجر یا ساکن انگلیس فقط چند نفر در راس میلیونرها باشند و آنها هم یهودی باشند!.با خواندن این گزارش دو حس ممکن است به یک ایرانی دست بدهد، یا بگوید یهودی های فلا فلان..!! و یا اینکه بار دیگر بر استعداد آنها در تجارت اذعان کند!کسی جوابی برای این مسئله دارد؟
ثروتمندان بريتانيا و ايرانيان ثروتمندتر از ملکه

نوشته شده توسط: در April 18, 2004 08:32 AM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/468

:نظرها

loqn jbfyeaip whyofdzk vbmgzf fvrusay okuf qovjg

نوشته توسط: aotdqmr zxaifn at January 26, 2007 08:31 AM

به نظر من منطقی است. اگر دقت کنید بیشتر قعالان اقتصادی در دنیا یهودی هستند. البته دلایل زیادی را می توان برای این مسئله ذکر کرد اما مهمترین آن دستورات دینی در دین یهود است که توصیه به کارهای اقتصادی می کند. به نظر من این دستورات در زمانهای قبل باعث شده که خانواده های یهودی به تجارت روی بیاورند و الان هم در خانواده هایشان فرزندانی را تربیت می کنند که با اصول اولیه تجارت آشنائی دارند.

نوشته توسط: رضا at April 21, 2004 09:17 PM

به نظر من دلیل اینکه ابرانیهای پولدار در انگلیس همشون یهودیند بیشتر به این برمی گردد که انگلیس برای یک یهودی جای بهتری است تا آمریکا (هم کمتر مذهبی است و هم احتمالاً یهودیهای بیشتری دارد).

نوشته توسط: سعید at April 19, 2004 08:11 AM

من نمي دانم جوک مربوطه را مي داني يا نه اما اين يک تقسيم بندي ازلي است که ثروت مال يهوديان ، صنعت مال مسيحيان و زحمت هم از آن مسلمانان باشد ... راوي لطيفه مقداري بدذاتي کرده بود والا لطيفه را هم مي شد نوشت ، فقط مي توانم بگويم مربوط به بده و بستان هاي پيامبران مربوطه با قادر متعال بوده است ..

نوشته توسط: باباي عرفان at April 18, 2004 11:18 AM

ببخشید کدوم گزارش؟!لینکش کو!؟

نوشته توسط: Sina at April 18, 2004 11:08 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000470.php on line 251

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000470.php on line 251