« ایسنا و iritn دقت کنند. | صفحه اول | وبلاگ : آمار »

جمعه 1 خرداد 1383

اولین ها و جامع ترینها را از عنوان سایت خود حذف کنیم.

اگر شما نیز همچون من به وبگردی در سایتهای فارسی عادت دارید قطعا ده ها سایت را مشاهده کرده اید که خود را اولین یا جامع ترین می نامند و این جمله از یک شعار تبلیغاتی حتی تبدیل به عنوان یا توضیح اصلی سایت شده است.
در بسیاری از فهرستهای سایتهای فارسی مثلا در بخش دایرکتوریها میتوانید چند مورد را پیدا کنید که خود را اولین نامیده اند و تعجب برانگیز است که مثلا سایتی که هنوز یک سال از عمر آن نمیگذرد خود را اولین فروشگاه،جستجوگر یا .... نامیده است.
من نیز شاید جزو همان گروهی باشم که اولین بودن برایم مهم است و حتی قبلا نیز از این مسئله به عوان شعار تبلیغاتی استفاده کرده ام. اما فکر میکنم که دیگر زمان اولین یا جامع ترین یا بزرگترین به پایان رسیده است.
اگر قرار است سایت خود به سایتهای خبری یا دایرکتوری سایتها ی فارسی را معرفی کنید.اگر قرار است شعاری برای خود برگزیند بهتر آن است که دیگر از شعار های اینچنینی استفاده نکنید. اجازه دهید خوانندگان و کارشناسان و صاحب نظرها اولین،بهترین یا جامع ترین بودن شما را تصدیق و اعلام کنند .جالب آنکه برخی از دوستانی که از این عناوین استفاده میکنند حتی نگاهی نیز به دیگر سایتهای مشابه خود نداشته اند و مدیر سایتی که امسال تاسیس شده و مدعی اولین فهرست سایتهای فارسی است هرگز فهرست فارسی سایتهای چون سلام ایران را ندیده است و یا اگرهم از سایتهای مشابه خود مطلع است به نوعی درصدد فریب کاربران سایت خود است.

نوشته شده توسط: در May 21, 2004 10:46 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/504

:نظرها

من نیز با نظر شما موافقم. از زحمات شما متشکرم.

نوشته توسط: سایت های فارسی ایرانیان at May 14, 2005 08:09 PM

من کاملا موافقم! از مغازه ها گرفته تا سايت ها هر کس که چنين ادعايي بکند من برعکس نتيجه مي گيرم! ميگم چيزي براي گفتن نداره داره ادعا ميکنه!

نوشته توسط: shaar at May 24, 2004 07:57 AM

از ITiran.com شروع کنید!

نوشته توسط: احمد at May 22, 2004 09:07 PM


 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000506.php on line 186

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000506.php on line 186