« زبان D | صفحه اول | شرکت نمي کنيم يا تصميم نگرفته ايم! »

سه شنبه 12 خرداد 1383

استعفا در وقايع اتفاقيه: روزنامه نگاري تحقير شده

استعفاي دست جمعي تحريريه روزنامه وقايع اتفاقيه بخشي ديگر از مظلوميت و ناامني در فضاي روزنامه نگاري امروز است. براي همه ما که اين سالها با تعطيلي و بستن مطبوعات روبه رو بوده ايم مشخص است که روزنامه نگاري هميشه قرباني مي شود تا ديگري از پله ها بالا رود و آن ديگري پايين بيايد.
بدون هيچ شکي مي گويم روزنامه نگاري امروز ايران يک روزنامه نگاري توسري خورده و تحقير شده است که ديگر رغبتي براي پرشورترين افراد هم نمي انگيزد در مقابل اين فضاي ناميد کننده که دلايل مختلفي دارد فضاي روزنامه نگاري اينترنتي به نظرم بسيار جذاب تر، پويا تر و البته از نظر اقتصادي بسيار لاغر تر است . در اين مورد خاص به نظرم بايد به کار بهروزگرانپايه که ذاتا آدم محترم و فهميده اي است ارج گذاشت چراکه معمولا در اين سالها سردبير ها همواره از به بدنه مديريتي روزنامه متصل بوده اند تا به تحريريه .

نوشته شده توسط: شهرام در June 1, 2004 08:18 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/515

:نظرها

شهرام جان!
امروز دو تا روزنامه ديگر هم که حزب بودن تعطيل شدن : آفتاب و انتخاب !
می دونی..گاهی دوره بعضی چيزهای فرهنگی هم با اتمام يه دوره سياسی تموم می شه ... الان هم ديگه دور اين ها نيست..بايد منتظر بدتر از اينها هم باشيم و اين وسط کسی متوجه بی کار شدن صدها آدم ديگر در فضای اين روزنامه ها نيست !

نوشته توسط: آزاده عصاران at June 2, 2004 10:59 AM

این اولین بار نیست که دهن روزنامه نگار ها رو میبندن ! همانند شرق که روز های اول چیز دیگری بود ...

نوشته توسط: سینا مداح at June 2, 2004 01:43 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000517.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000517.php on line 241