« عملکرد شما چيست آقاي مهندس؟ | صفحه اول | دلیل آمدن آمریکا به عراق و زمان ترک آن! »

چهارشنبه 24 تیر 1383

درددناک

این عکسهای خبرگزاری فارس از بعد از سومین جلسه محاکمه آغاجری خیلی دردناک است.
و این ناراحتی نه برای آغاجری بلکه برای آن چند نفری است که پلاکاردهای در دست دارند که در آن به عنوان حزب الله خواستار اشد مجازات برای توهین کننگان مقدسات و ... شده اند.چی شد که این عده فکر کرده اند امت حزب الله هستند و به جای همه ملت حزب الله خواستار محاکمه و اشد مجازات آغاجری شده اند بماند.
ولی این عده که بعضیهاشون حتی پشت لبهاشون سبز نشده است چگونه درباره استادی چون آغاجری نظر میدهند و چگونه میشود به عنوان یک انسان اینگونه مصرانه خواستار اعدام و مرگ یک استاد تنها برای یک سخنرانی تخصصی شده اند جای سوال است.
تنها کمی تحقیق کافی بود که بفهمند خواستار اعدام برای مردی شده اند که حداقل علوم اسلامی از بسیاری از آنها بهتر میداند و جالب همین افرادی که به پلاکاردهای خود از توهین به مراجع تقلید گفته اند حتما چشم و گوش خود بر توهین به یک مرجع تقلید مشخص در روزنامه ها و مجالس بسته اند.
به هر حال شعور تزریقی نیست و من تنها آروزی سلامتی و ذهنی روشن برای بازیچه ها را دارم!

نوشته شده توسط: در July 14, 2004 08:15 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/573

:نظرها

Hello guys what a wonderfull resource thank you all!

نوشته توسط: tooth whitening los angeles at May 20, 2006 11:03 AM

hello everybody

نوشته توسط: hydrocodone at February 22, 2006 02:31 PM

سلام
ایشاللاه مملکت هر چه زود تر از دست این بی دین هایی که خود را انصار حزب الله معرفی می کنند پاک شود. و هر گناهکاری در حد خودش مجازات شود.

نوشته توسط: Sina at July 30, 2004 10:31 AM

كمي با خودتان خلوت نموده و فكر كنيد تا ببينيد از حرفهاي اين به قول شما استاد متخصص چه كسي جز امريكا واسراييل سود ميبرد ايا بهتر نيست ايشان اين حرفهاي تخصصي را قبلا با مراجع بزرگوار غير مطرود امام مطرح ميكرد ونظر انان را جويا ميشد؟

نوشته توسط: حسين محمدي at July 21, 2004 03:31 PM

علیرضا با جمله آخرت خیلی حال کردم ...

به هر حال شعور تزریقی نیست و من تنها آروزی سلامتی و ذهنی روشن برای بازیچه ها را دارم!

نوشته توسط: آرشي at July 15, 2004 02:57 AM


 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000575.php on line 198

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000575.php on line 198