« چند تصوير | صفحه اول | اقدام غير حرفه اي ايسنا »

جمعه 16 مرداد 1383

عطا الله عشق من!

اگر قرار باشد نام یک نفر را در حکومت که دوستش دارم بگویم آن نام چیزی جز عطا الله مهاجرانی نیست. نه برای آنکه زمانی وزیر بوده است. بلکه برای آنکه نویسنده ای و سخنوری تواناست.مهاجرانی قبل از آنکه وزیر می شناختم و از نظر من یک روشنفکر واقعی است هر چند که ممکن است من یا شما برخی عقایدش را قبول نداشته باشیم اما چیرگی او بر نویسندگی و سخنوری مورد تایید دوست و دشمن اوست و من همیشه از خواندم مطالب او بخصوص زمانهایی که به دفاع از خود بر میخیزد لذت میبرم و آنرا با دیگر مدیران ، وزرا و مسئولین حکومتی مقایسه میکنم و آنها چقدر در برابر او بی سواد و جاهل به نظر میر سند.اما ماجرای این زنهای او البته برای من کمی عجیب و غیر قابل باور است اما میتوانم بگویم جالب است به نظر میرسد او علاوه بر آنکه سخنوری خوب است مرد خوبی نیز است. و حقیقت این است زندگی شخصی او جز به خانواده اش به هیچ کس دیگر مربوط نیست . این قضیه مهاجرانی برای من خیلی شبیه قضیه بیل کلینتون و مونیکا هست. کلینتون هم نویسنده و سخنوری تواناست و دوران ریاست جمهوری او نیز تجربه موفق حداقل از نظر اقتصادی برای آمریکا بود است. کلینتون نیز هم همچون عطا الله خودمان سلیقه و رابطه خوبی در انتخاب جنس لطیف دارد و شاید بتوان یک رابطه بین سخنوری (به قول عام مخ زن) و سلیقه و جاذبه مردانه پیدا کرد!
در صورت وجود چنین رابطه ای وضعیت من و امثال من با آن زبان الکن روشن است! (خدا ما را به راه راست هدایت کرده و زبانی توانا عطا کند)

نوشته شده توسط: در August 6, 2004 08:08 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/591

:نظرها

سال انقلاب شده این همه آدم هم اومدنو رفتن مثل27 شما((عطاالله دیگه نمیاد به امید روزی که حکومت به دست شما بیفته

نوشته توسط: علی at March 29, 2006 08:34 PM

آقا صفا کردیم .مشا االه خوت توهم سخنوری هستی ها

نوشته توسط: ارادتمند at August 16, 2004 04:32 AM

این عطا را من خوب میشناسم...مارمولک بی نظیری است...قورباغه را جای بلبل فالب می کند....ماکیاولی باید بیاید پیشش کلاس ببیند و آنوقت مجبور است که کتاب پرنس را بازنویسی کند.

نوشته توسط: Hamid at August 13, 2004 07:01 AM

نظر تخمیت به درد عمه ت می خوره. اسم عطاء الله رو تو سایتت خراب نکن. مرتیکه.

نوشته توسط: س at August 12, 2004 10:00 AM

بالاخره نگفتي ماجرا چي بيده؟
ولي بحثت منطقيه!

نوشته توسط: پرویز at August 7, 2004 01:23 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000593.php on line 252

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000593.php on line 252