« بدترین سرویس کننده! | صفحه اول | یک دنیا آفرین به قهرمان »

چهارشنبه 4 شهریور 1383

عراقیها، موجوداتی مفلوک

مردم عراق واقعا مردم مفلوکی هستند. این مفلوکی زمانی آغاز شد که پشت آن خر مجسم (صدام حسین) هلهله کردند و هورا کشیدند. آن زمان که حس ناسیونالیسم عربی آنها گل کرده بودند و خواستند عجم کشی را بیاندازند.آن زمانی که خرمشهر را غارت کردند ، آن زمانی که هواپیماهای آنها کابوس مردم ایران بود و زمانی که موشکهایشان خواب را از مردم ما را می ربود. مردم عراق چه از سر حماقت و چه از ترس با صدام و طرفدارانش همصدا شدند و بالاخره زمانی میبایست جریمه آن حماقتها و یا ترسها را پرداخت میکردند.صدام آنچنان تندروی کرد که دنیا را علیه خود شوراند و بالاخره زمانی که کشورهای اروپایی به عنوان شرکای نظامی و اقتصادی صدام مطرح بودند و مبارزات مردمی و سیاستهای کشورهایی مانند ایران نیز بی تاثیر بود آمریکا نقش منجی را برای مردم عراق بازی کرد.
و البته طبیعی است که هیچ کشور عاقلی جان سربازان ، اقتصاد و اعتبار کشورشان را برای نجات این چنین ملتی هدر نمیدهد و منطقی است که بپذیریم ملت عراق باید از سرمایه های ملی خود تاوان ترسها و حماقتهای خود را بپردازند .
حالا برای من عجیب است که دولتمردان کشوری که بزرگترین ضربه ها را از حماقتهای عراقیها خورده است و هزاران گلش پرپر شدند و بیست سال از اقتصاد دنیا عقب ماند به جای استفاده از شرایط موجود پرچم دفاع از مردم عراق را علم کرده اند. آنچه در عراق اتفاق می افتد به خاطر حضور نظامی آمریکا در آنجا نیست بلکه درس عبرتی به ناسیونالیستهای ابلهه عرب و ترسوهای عراقی است که هر بزی را به رهبری نپذیرند.

نوشته شده توسط: در August 25, 2004 01:09 AM | سياست

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/609

:نظرها

عليرضا جان، خداوکيلي اظهارات فاضلانه شما بنده را متحير کرده است. بخصوص اين جمله که: "آمریکا نقش منجی را برای مردم عراق بازی کرد" واقعاً نشاندهنده احاطه کامل شما بر مسايل سياسي است. لطفاً اين جمله را براي پرزيدنت بوش هم ارسال کنيد، چون ديگر خود ايشان هم چنين اعتقادي ندارند.

نوشته توسط: آرمين at August 27, 2004 09:46 PM

بابا تو حالت خوشه
اینجا IT یا چرتو پرت؟
منو بگو که RSS شما رو تو readeram اضافه کردم
ببخشیدا ولی حالم داره بد میشه
=;

نوشته توسط: reza at August 26, 2004 10:32 AM

علیرضا،تو چرا فکر میکنی دولت مردان ما عاقلند ؟!

نوشته توسط: آرش کريم بيگى at August 25, 2004 10:34 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000611.php on line 248

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000611.php on line 248