« چرا اعدام؟ | صفحه اول | اپل ،سلطان خلاقیت در دنیای کامپیوترهای شخصی »

دوشنبه 9 شهریور 1383

المپیک و چند نکته

1-بازتاب اشاره خوبی دشت تیم المپیک کمی زود به آتن رفت. با اینهمه مصدوم،مجروح میبایست تیم ایرانی به پارالمپیک اعزام میشد.به هر حال باید مشخص شود اگر ورزشکاران ایرانی صدمه دیده بودند چرا به مسابقات رفتند که بعدها همین موضوع دلیلی برای توجیح شکستشان شود.

2-اگر این همه ورزشکار صدمه دیده داریم باید مربیان آنها توبیخ شوند چرا که نشان از بی قائدگی تمرینات و فشار و در نهایت آسیب دیدگی قهرمانان کشور شده اند.

3-قضیه میراسماعیلی در نهایت چه شد؟ بالاخره به خاطر عدم به رسمیت شناختن اسرائیل در مسابقات نکرد یا به خاطر وزنش؟ اگر به خاطر اسرئیل بوده پس چرا در برابر تیم المپیک دروغ گفته اند؟! و اگر اصولا وزنش زیاد بوده است پس این بازی مسخره چه بوده است کسی که حق شرکت نداشته چگونه صحبت از عدم رقابت با حریف اسرائلی میزند( حرف مفت) و در نهایت آن پاداشی که گفته بودند را برای چه میخواهند به او بدهند؟!!( به خاطر اضافه وزنش؟) و اگر این قضیه اضافه وزن فقط یک ترفند برای جلوگیری از تحریم یا جریمه کشور ایران در مسابقات بوده است پس باید سوال کرد چرا بایستی کاری انجام داد که بعد به غلط کردن و دروغ گفتن افتاد!

4-ببینم هزینه این همه خبرنگار بخصوص خبرنگار اعزامی به المپیک از جیب چه کسی رفته است؟! واگر از جیب بیت المال بوده است اینمه خبرنگار آنجا چه میکردند!؟ سایت بازتاب در گزارشی هزینه ارسال تیم را حدود دو میلیارد ریال اعلام کرده است و همچنین به مواردی مثل اعزام همراه بیشتر از ورزشکاران بخصوص در برخی رشته نیز اشاره داشته است.

5-اگر رضازاده و یا دیگر مدال آوران ما شیر مرد و دلیر مرد هستند. پس کشور آمریکا (شیطان بزرگ و رو به انحطاط و...) با جمعیتی حدود سه برابر ما ده ها برابر شیرمرد و دلیر مرد دارد.:) بخصوص آنکه آنها بزرگترین ورزشکار ایران تنها یک مدال آورد در حالیکه تنها یک ورزشکار آمریکا به اندازه تمام کشورهای عربی مدال طلا آورد!

6-اسرائیل در این دوره از مسابقات و بعد از چهل سال اولین مدال طلای خود را بدست آورد و با دیگر مدال کسب شده و با جمعیت محدود خود به جز مصر از دیگر کشورهای عربی امتیاز و رتبه بالاتری را بدست آورد.

7-آنقدر فرهنگمان با فرهنگ دیگر نقاط دنیا تفاوت پیدا کرده است که صدا و سیمای ملی از نمایش مراسم افتتاحیه و اختتامیه زیبای بزرگ ترین رویداد ورزشی ناتوان است.

8-با وجود شکستها ، مصدمیتها و.. بازهم ایران از تمام کشورهای عربی رتبه بالاتری را کسب و در جدول در بالای آنها ایستاد.

9-چین نشان میدهد که ژنتیک و افتخارهای نژادی در ورزش و کسب افتخار در مسابقات ورزشی کم ارزش است.

نوشته شده توسط: در August 30, 2004 08:54 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/614

:نظرها

من هم موافقم. آقاي شيرازي به اعراب بي احترامي نکرده و فقط یه سري واقعيت در مورد مدالها را نوشته. ولي در هر حال معلومه که در مقايسه هايش کشورهاي عربي بيشتر مد نظر بوده اند.

در ضمن من هم معتقدم که هيچ نژادي بر نژاد ديگر برتري ندارد. هر بلايي هم که سر ملت ايران آمده، چه در گذشته و چه در حال، فقط و فقط خودشان مقصر بوده اند. وقتي ما ملت ایران در زندگي روزمره مان اين همه دروغ ميگيم و کلک و حقه مي زنيم، و حق همديگر را ضايع مي کنيم، چطور انتظار داريم بهتر از اين آخوندها نصيبمان بشود.

نوشته توسط: رامين at September 1, 2004 08:19 AM

اتفاقا" من با نظرات آقاي شيرازي موافق هستم. چون تمام مشکلات ما از همين اعراب است. اينکه مي گويم اعراب نه آن پنج درصد هموطن ما و نه جمعيت ساکن در کشورهاي عربي. بلکه منظورم کلا" نژاد عرب است که آن بلا را به سر ما آوردند. ما را بدبخت و ذليل ساختند. تمامي افتخارات ما را نابود کردند و به اصطلاح برايمان اسلام آوردند. الان هم که سردمداران نظام، عرب منش هستند و کارهايي مي کنند که حتي از اعراب هم سر نمي زند. اگر اين نژادپرستي است، من به نژادپرست بودن خودم افتخار مي کنم.

نوشته توسط: مجيد at August 31, 2004 11:35 PM

آقا اصلا مطالب آقاي شيرازي به درد نمي خوره. من فقط دلم مي خواد شهرام شريف بنويسه و لاغير.

نوشته توسط: hadi at August 31, 2004 08:51 PM

آقاي شيرازي متاسفانه اصلا منصف نيستي و در همه بندهاي اين مطلب شما قابل مشاهده است.

نوشته توسط: يک دوست at August 31, 2004 07:47 PM

جناب آقاي مهندس شيرازي، بنده تنها ميخواستم به اطلاع شما برسانم که عصر نژادپرستي به سر آمده است، دستکم در بين اقشار تحصيلکرده جوامع.

شما چرا هنوز از هر موقعيتي براي بي احترامي به اعراب استفاده ميکني؟ آيا شما هنوز نميداني که بر اساس تمام تحقيقات علمي هيچ نژادي بر نژاد ديگر برتري ندارد؟
علاوه بر اين آيا شما هنوز نميداني که حدود 5% (پنج درصد) هموطنان ما عرب هستند؟ آيا براي شما قابل قبول است که يک نفر هر چي از دهنش در مي آيد نثار شيرازي ها کند؟

البته شما هر چه مايل هستي مي تواني در وبلاگ خودت بنويسي (چارديواري اختياري) اما اين را در نظر داشته باش که تاريخ مصرف عقايد نژادپرستانه سپري شده است و شما با اين اظهاراتت تنها عقب ماندگي خود را به اثبات مي رساني.

نوشته توسط: آبتين at August 31, 2004 01:21 PM

\از همونجایی که بودجه سفر خبرنگارهای مفت خور رو به نمایشگاههای بین المللی پرداخت میکنن ! خبرنگارهای که هنوز فرق بین پی سی با چرتکه رو نمیدونن !!!

نوشته توسط: آرش کریم بیگی at August 31, 2004 03:40 AM

شمت فقط بلدي نق بزني؟ مدال نياريم، مي گيد چرا نياورديم. وقتي مدال آورديم وضعيت اينه. مطمئنم اگر نفر اول المپيك هم مي شديم شما كلي حرف داشتين. اصلا مشكل از خودته كه نسبت به همه چيز و همه كس بدبيني نه كس ديگه.

نوشته توسط: hadi at August 31, 2004 03:35 AM

سلام. در بافتن آسمان به ریسمان استادی شما.

نوشته توسط: سجاد at August 30, 2004 11:51 PM

سلام!
در مورد قضیه میراسماعیلی؛ دلیل رسمی عدم شرکت اون در مسابقات اضافه وزن بود که در اثر آب خوردن و دست به آب نرفتن حاصل شده بود! اون صد میلیون تومان هم بخاطر تحمل چندین ساعت دستشویی نرفتن به ایشان تعلق گرفته!

نوشته توسط: آلیوس ماکسیموس at August 30, 2004 10:51 PM

راستي نفر سوم كنكور 83 (گروه انساني) دختر وزير علوم است! http://isna.ir/news/NewsCont.asp?id=414321&lang=P

نوشته توسط: someone at August 30, 2004 09:53 PM

baba enghad kose sher nanevis. age ba in harfa mikhay hokoomato avaz koni koor khoondi!

نوشته توسط: Ramtin at August 30, 2004 09:22 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000616.php on line 302

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000616.php on line 302