« ساختمان هاي بلند ، آرزوهاي دراز | صفحه اول | يک شبهه غير شرعي »

یکشنبه 15 شهریور 1383

به کدامین گناه؟

آدم با خواندن برخی خبرها نمیداند چه کار کند. گریه کند ، فریاد بزند یا فحش دهد یا آرزوی مرگ برای مجرمین کند .

خبر کشتن علی کوچولوی هفت ساله و آزار برادر کوچک دیگر آرش توسط مادر خیانتکار و مرد همسایه دلم را بدرد میآورد. خیانت بخصوص خیانت به مقدس ترین و پاک ترین تعهد زندگی انسان کثیف ترین و بدترین کاری است که یک انسان میتواند انجام دهد.زنی که به همسر خود خیانت میکند. مردی که به همسرش خیانت میکند .همسایه و به اصلاح دوستی که به دوستش خیانت میکند و در نهایت انسانهای کثیفی که علی را میکشند. دیگر از این بدتر چه می تواند اتفاق بیافتند.مادری که همیشه برای بچه هایش سمبل مهربانی و پاکی است اینک موجود کثیفی است که قصد جان بچه هایش را میکند و مردی که بایستی آغوشی گرم برای همسر و کودکانش باشد در هوس آغوش گرفتن هرزه زنی کودک بیگناهی را میکشد.علی کوچولو هیچ گناهی نداشت جز آنکه مادری فاحشه داشت. میگویم فاحشه ولی بایستی فرقی بین زنی که از سر فقر رو به تن فروشی میآورد با زنی که از سر هوس به همسر و کودکانش خیانت میکند باشد به راستی با کدام واژه میتوان چنین حیوانی را به تصور کشید. گفته های همسر بیچاره زن خیانتکار و پدر علی را نیز بخوانید گفته هایش بخصوص وقتی از زبان آرش نقل قول میکند ستونهای بدن آدم را میلرزاند.کدام مجازاتی میتواند دل شکسته پدر علی و روان پریشان آرش را التیام بخشد.و باز دلت بدرد میآید و میدانی که هزاران زن و مردی هستند که ممکن است این خبر را خوانده باشند و همچنان به همسرانشان خیانت میکنند.

خبر قتل علی و آزار برادرش
خبر تکمیلی و گفتگویی با پدر علی

نوشته شده توسط: در September 5, 2004 04:34 AM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/621

:نظرها

پسر شيرازي عزيز، ميدوني که از کل جمعيت ايران يک چيزي کمتر از شصت درصدشان فارس هستند يا نه؟ مي دوني که پنج درصد ايرانيها عرب هستند يا نه؟ بقيه هم ترک، کرد، و بلوچ و ترکمن هستند. لابد مي خواي بگي که فارس ها بيشتر از ساير اقوام، ايراني هستند. اين را خيلي از ايرانيهاي ديگر هم اعتقاد دارند. اما دعا کن که ساير اقوام از اين اعتقاد شما، اطلاع پيدا نکنند. چون اولين عکس العملشان تلاش در راه جدا شدن از ايران خواهد بود.

لابد مي داني که اکثريت فارس ها در کشور ايران در شهرها و روستاهاي حاشيه کوير زندگي مي کنند. و حتماً مي داني که غالب نقاط مرزي ايران ساکنين غيرفارس دارد. بنابراين در صورت جدايي آنان از ايران، براي فارسها فقط کوير و حواشي آن مي ماند. پس اگر نمي خواهي که چنين اتفاقي بيافتد، لطفاً به اقوام غيرفارس هم احترام بگذار، همانطور که آنها به شما احترام مي گذارند. در بين عربها، کردها، ترکها، بلوچها، و ترکمن ها همانقدر آدم بي فرهنگ پيدا مي شود که در فارسها.

اگر هم درصد افراد تحصيلکرده در بين آنها کمتر از فارسها است، بخاطر اينه که شما آنها را از آموزش به زبان مادريشان منع کرده ايد. مطمئن باش اگر ما هم چنين کاري با فارسها کرده بوديم، يعني مي گفتيم که بياييد به زباني غير از زبان مادريتان، خواندن و نوشتن ياد بگيريد، وضعيت فارسها به مراتب بدتر از وضعيت فعلي اقوام غيرفارس ايران بود.

نوشته توسط: پسر عرب اهوازي at September 10, 2004 10:10 AM

اولین نشانه های بی فرهنگی عرب ها ! خودتون می بینید ؟؟

نوشته توسط: پسر شیرازی at September 10, 2004 05:57 AM

به نظر من هر چه می كشیم از این شيرازي های نامرد است ( نژاد شيرازي، مردم شيراز، شيراز دوستان ) كه این شيرازيها برای [...] با یك دختر عرب حتی حاضرند تا چهل میلیون تومان پول بدهند .هر چی می كشیم ...

نوشته توسط: پسر عرب اهوازي at September 7, 2004 12:04 AM

به نظر من ، اگر شما فیلم فقر و فحشا به روایت مسعود ده نمكی رو می دید اون وقت می فهمیدید كه هر چه می كشیم از این عرب های نامرد است ( نژاد عرب ، مردم عرب ، عرب دوستان ) كه این عربها برای سكس با یك دختر ایرانی حتی حاضرند تا چهل میلیون تومان پول بدهند .هر چی می كشیم ...

نوشته توسط: پسر شیرازی at September 6, 2004 10:51 PM

آقا خیلی عالی نوشته بودی. دستت درد نکنه . در تمام نوشته های شما یک نوع تعهد خاص دیده میشه که خیلی قابل احترام.

نوشته توسط: ناشناس at September 6, 2004 08:04 PM

احساساتي شدن، در مواجهه با چنين ماجراهايي طبيعي است، ولي

1. چرا مدتي است، كه رسانه هايي مثل تليويزيون، سعي زيادي در انعكاس جنايت هاي اينچنيني دارند؟

2. از ايجاد احساس ناامني اجتماعي، چه بهره اي خواهند برد؟

3. آيا نتيجه ايجاد چنين احساسي، حاكم شدن نهادهاي امنيتي نيرومند، بر جامعه است؟

چه خوب است، احساساتمان را تحت فرمان بگيريم.

نوشته توسط: بب at September 6, 2004 04:45 AM

خیلی بد نوشتی مطلبو من تا مطالب اصلی رو نخوندم نفهمیدم موضوع چی بو دیگه دل به کار نمیدی یا

نوشته توسط: صثصث at September 5, 2004 09:56 PM

عليرضا جان خيلي ممنون از اين مطلبت. من خيلي متاثر شدم و هيج نظر خاصي ندارم. فقط مي خواستم خواهش کنم که حتي الامکان از لينکهاي روزنامه جام جم در پست هايت استفاده نکن. خودت بهتر ميداني که اين روزنامه وابسته به چه کساني است. کساني که علاوه بر بستن بيش از 80 روزنامه، و فيلتر کردن ده ها سايت خبري، حالا در حال بستن شرکتهايي هستند که به همين اصلاح طلبهاي بي خطر، خدمات فني ارائه ميدهند.

به نظر من يکي از روشهاي مبارزه منفي با انحصارطلبهاي حاکم پايين نگاه داشتن hit rate سايتهايشان است. يعني اين حداقل کاري است که فعلاً از دست ما برمي آيد.

نوشته توسط: آرش at September 5, 2004 11:31 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000623.php on line 283

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/000623.php on line 283