« اورکات که هنوز بسته است؟ | صفحه اول | توهم »

شنبه 26 دی 1383

پارس آنلاین فیلتر میکند

پارس آنلاین یکی از بزرگترین شرکتهای سرویس دهنده اینترنت در پایتخت است و بنابراین سیاستهای و نحوه عملکرد این شرکت تاثیر زیادی بر کاربران اینترنت دارد.در حالیکه رئیس انجمن ISP ها صحبت از رفع فیلتر اورکات دارد پارس آنلاین همچنان آنرا فیلتر کرده است و جالب آنکه پارس انلاین تنها چند روز پیام مربوط به فیلتر شدن را نشان داد و چند روزی است که فقط سایت را نشان نمیدهد گویی که اشکال از خود اورکات است و البته این شیوه ای ناجوانمردانه برای فرار از شکایات کاربران است اما نکته دیگر آنکه پارس آنلاین در چند روز گذشته هر از چند گاهی تمام وبلاگهای موجود در بلاگ اسپات (مربوط به بلاگر) را فیلتر کرده بود هر چند در زمان نوشتن این مطلب اینچنین نیست. اما جالب است بدانید که این شرکت به سرویسهای دیگر وبلاگ نیز رحم نکرده است و آنها را نیز از بیخ و بن فیلتر کرده لیست زیر فهرستی از بزرگترین سرویسهای وبلاگ و یا سایتهای مرتبط با آن است که توسط پارس آنلاین فیلتر شده است.


http://www.livejournal.com/
http://www.xanga.com/
http://www.skyblog.com/
http://www.typepad.com/
http://blog.pl/
http://www.pitas.com/
http://www.weblogger.com.br/
http://www.tripod.com/
http://www.u-blog.net/
http://www.crimsonblog.com/
http://weblogs.com/
http://blogrolling.com

نوشته شده توسط: در January 15, 2005 02:36 AM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/710

:نظرها

خیلی جالب بود هرچی گفتین راست بود این به شرکتهای دیگه هم ربط میشه از خیلی وقت پیش همچین قضیه ای است و ادامه داره بیشتر فیلترینگ هارو همین ای اس پی انجام میده تا ارتش سایبری.

نوشته توسط: nima at November 20, 2011 03:15 PM

((((این رشته سره دراز دارد ... به قول این یارو علی دائی رو میگم ما تو ایران زندگی میکنیم نه اروپا که خایه مردمشون هم میمالند ...

نوشته توسط: علی بیگی at March 11, 2008 08:12 PM

اینا همش حرفه . من بیشتر کارتها و اینترنت پرسرعت شرکتهای مختلف را چک کردم . همشون دیر یا زود یک شسایت را فیلتر کردن . اینطور نیست که بگید یک شرکت فیلترینگش زیاده . متاسفانه فیلترینگ کلیه و از یه جای دیگه داره آب می خوره .

نوشته توسط: احمد رحمانی at March 7, 2008 12:12 PM

مزخرف ترین شرکت همین پارس آنلاینه. سرعتش پایین بود من رفتم که مدت باقیمونده از اشتراک adsl رو که ازش بسیار ناراضی بودم پس بدم ولی این شرکت در نهایت بی انصافی پول من رو پس نداد و گفت هر کاری میخوای بکن. این شرکت از دزد سر گردنه هم دزدتره.

نوشته توسط: رضا at June 28, 2007 07:29 PM

سایت خیلی باحالیه

نوشته توسط: هومن at April 13, 2006 03:30 PM

آقا باید تظاهرات کرد خسته شدیم بخدا!!!!! دیگر آخر تاکی؟

نوشته توسط: میرحجازی at June 28, 2005 06:30 PM

ناجوانمردی‎های پارس آنلاین به همین جا ختم نمی‎شود. من با کارت این شرکت وصل شدم. از Proxy هم استفاده می‎کردم. اما به محض وارد کردن آدرس اورکات، برنامه مرورگر اینترنت یک Error می‎داد و خارج می‎شد. در همان لحظه فقط خط اتصال به اینترنت را عوض کردم و مشکل حل شد. این قضیه برای من که اطلاعات فنی دارم قابل تشخیص است اما برای کاربر عادی، نه!
یک مثال دیگر: با کارت پارس آنلاین که وصل می‎شوید آدرس www.microsoft.com را وارد کنید. بالای صفحه مایکروسافت تبلیغ کارت تلفن پارس آنلاین به چشم می‎خورد!! این یعنی آخر ابله پنداشتن مردم و تجاوز به حریم خصوصی! البته شاید به دلیل ضایع بودن قضیه، حضرات پارس آنلاین الان این مورد را برداشته باشند.

نوشته توسط: حمیدرضا شریفی at January 15, 2005 04:53 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001260.php on line 273

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001260.php on line 273