« پیوند نبوغ و مسئولیت | صفحه اول | جنگ بر سر مديريت دامنه NET. »

چهارشنبه 7 بهمن 1383

فایرفاکس : در اعماق

بن گودجر ( اگر درست تلفظ کرده باشم, خالق فایرفاکس است, مرورگری که مدتها بعد از نت اسکیپ لرزه بر تن مایکروسافت انداخت و توانست بخشی از بازار این غول نرم افزاری را بگیرد, هر چند اندک.
راستی زیاد لینوکسی نیستم و سازگاری را به هر چیز دیگری ترجیح می دهم, از سوی دیگر اتفاقا بچگی ام, با بلند پروازی های بیل گیتس و مایکروسافت گذشته و با قصه آن جوانک مو بلند و ضد سیستمی که به آی بی ام راهش نمی دادند سپری شده است.
اما این فایرفاکس لعنتی خیلی معرکه است و از همان اول وادارم کرده که اخبارش را دنبال کنم...حالا گودجر وبلاگی در مورد فایرفاکس راه انداخته و دارد راجع به آن می نویسند. از دستش ندهید.

نوشته شده توسط: نيما رسول زاده در January 26, 2005 09:09 PM | تکنولوژی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/728

:نظرها

گوگل آقاى دارين فيشل رو هم به خدمت گرفت!!

نوشته توسط: بهداد at January 28, 2005 03:11 PM

م م م. حرف های من رو می زنی، یه جورایی انگار خودم این متن رو نوشتم. نظر من هم یکیه. من هم بچه گیهام رو با داستان های جوانکی که موهایش را شانه نمی کرد گذراندم. به من هم سر بزن، شادم میکنی.

نوشته توسط: Jimmy Norton at January 27, 2005 01:40 PM

خوب پس حتما خبر داری که گوگل استخدامش کرد

نوشته توسط: ششش at January 26, 2005 11:52 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001318.php on line 244

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001318.php on line 244