« تقاضاي کمک | صفحه اول | jo van der spek »

پنجشنبه 15 بهمن 1383

اپراتور دوم: دوباره از اول

کميسيون ويژه مجلس لايحه اپراتور دوم را به گونه اي تغيير داده که معني و مفهوم آن جز اين نيست که ترک سل نبايد در کنسرسيوم ايرانسل حضور داشته باشد. به نظر ميرسد نظر کميسيون مورد تصويب خود مجلس هم واقع شود و در حقيقت از هم اکنون مي توان گفت اپراتور دوم يک سال پس از امضاي قرارداد ( بهمن 1382 ) دقيقا به نقطه پيش از آغاز برگشته است. تلفن همراه حالا به عنوان يک وسيله ضروري براي شهروندان ايران به شمار مي آيد چنانچه مسير توسعه آن نيز در مناسبات اقتصادي سهم قابل توجهي را ايفا مي کند. در سرمقاله امروز روزنامه دنياي اقتصاد تلاش کرده ام تا اندازه اي وضعيت رخ داده را براي اپراتور دوم تشريح کنم.

نوشته شده توسط: شهرام در February 3, 2005 11:48 AM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/735

:نظرها

آنچه که از عملکردهای مجلس ملی! بر مي آيد اين است که دلايلی که می تواند علت اين تصميمات عجيب باشد اين دلايل است:
1- کاهش نيافتن بهای سيم کارت برای استفاده های مالی نمايندگان و بستگان آنها که اقدام به خريداری تعداد متنابهی سيم کارت کرده اند.
2- نگرانی از وجود رقابت در سيستم دولتی که می تواند امنيت مالی و سرمايه های بادآورده آنها ناشی از وجود رانت را به خطر بياندازد.

اين رويه نمی تواند دوام زيادی داشته باشد.

نوشته توسط: مسعود at February 7, 2005 11:48 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001332.php on line 238

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001332.php on line 238