« نظر قاطع (یا همینی که من میگم:) ) | صفحه اول | بهترینها و بدترینهای سال گذشته »

جمعه 28 اسفند 1383

با اجازه آی تی ايرانی ها!

حوصله توضيح دادن در مورد اينکه چه شد در اين مدت ننوشتم و تمام يادداشت هايم در آی تی ايران دات نت, محدود شد به نوشته های پی در پی ابتدايی ام, را ندارم و تازه فکر نمی کنم ربطی هم به کسی, از جمله عليرضا خان شيرازی داشته باشد.
از حرفهای عليرضا هم دلخور نيستم و فکر می کنم حق دارد از همکارانش در يک وبلاگ گروهی انتظار بيشتر نوشتن داشته باشد, چون خودش حتی اگر شده با مطالب خيلی ادبی وبلاگ «آی تی ايران» را به روز نگه می دارد و ...
اما اين وسط عليرضا يکی دو تير اساسی طرف من شليک کرده که ترجيح می دهم ساکت نمانم و جوابش را بدهم.
عليرضا جان! من صاحب يکی از پربيننده ترين وبلاگ های سال های اول و دومی که وبلاگ نويسی فارسی شروع شد بودم,و لينک وبلاگم هنوز مدتها بعد از ديليت شدن, در خيلی از وبلاگ ها هست...پس من برای رفتن ره چند ساله در يک شب به آی تی ايران نپيوستم...
مورد دوم هم اينکه کی گفته اين يکی دو مطلبی که من توی آی تی ايران نوشتم تبليغ برای خودم بوده؟ يه کمی انصاف هم خوب چيزی است بابا...
سوم هم اينکه...راستش دليل زياد دارم برای اينکه عليرضا با اينکه حق هم دارد, مثل هميشه زياده روی کرده و پياز داغ زياد می کند, اما به هر حال به شهرام حق می دهم برای اينکه هوای پيگيرترين همکارش را در اين وبلاگ داشته باشد, نه به من, که به هيچ نويسنده گذری ديگری, مثل من, اجازه نوشتن ندهد...هر جور ميل شما است بچه ها!

نوشته شده توسط: نيما رسول زاده در March 18, 2005 11:46 PM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/819

:نظرها

اینجا چرا شده صحنه دعواهای نیمه شخصی ؟

نوشته توسط: neda at March 20, 2005 03:15 AM

دوست خوب من،علیرضا
بنظر من (که مثل همیشه شاید هم اشتباه باشه) کار گروهی همونقدر که لذت و قدرت و نفوذ پذیری بیشتری داره ، سختی در کار ، داشتن قدرت تحمل بیشتر ، ظرافت و کمی هم از خود گذشتگی نیاز داره.
کسانی که تو رو از نزدیک می شناسن می دونن که برای کاری که می کنی از جون و دل مایه می گذاری و خب به طبع هم انتظار هم داری که دیگران هم چنین کنند.
توقع تو درسته ولی این فقط توقع تو است.
توی یه کار جمعی و گروهی (اگه کاری رو تیمی شروع می کنیم) باید بپذیریم که توقعات و نظرات و توانایی های مختلف در تیم وجود دارد.
بودن تفکرات و نظرات مختلف که به واسطه حضور دوستان مختلف در این وبلاگ بوجود می آید، یکی از عامل های جذابیت و پرمخاطب بودن این وبلاگ است. فکر می کنم باید سعی کنید این رابطه ها و دوستی ها در سایه کار گروهی بیشتر بشه نه کمتر.
توی هر تیمی هستند نفراتی که بار بیشتری به دوش می کشند و این امری کاملا طبیعیه (مگه بین من و علی اینطور نیست ؟ هر وقت علی نیست یه جای کار می لنگه ولی هیچ وقت هم به روم نمی یاره).
فکر کنم هدف جناب شریف هم از راه اندازی این وبلاگ ایجاد بستری برای حضور همه صاحب نظران این عرصه بوده و هست(که من شخصا به این هدف جناب شریف خیلی احترام می گذارم).پس بیاییم برای رسیدن به این هدف در همه جا، بعضی وقتها یه کم سخاوتمند تر باشیم.
ارادتمند تو و همه دوستان و به امید دیدار

(نیما جان انشاا... اون ور سال نه؟ (: )

نوشته توسط: شروین at March 19, 2005 11:38 AM

سلام.آقا میهمان نمی خواهید؟ موضوع نویسندگی در این وب لاگ و پرداختن به IT برایم از مدت ها پیش جالب بود.من هم همین جا اعلام آمادگی برای نوشتن در این وب لاگ می کنم.نه اهل تبلیغم و نه تاکنون استفاده ابزاری از آن کرده ام.

نوشته توسط: محمد میثاقی at March 19, 2005 02:29 AM

نمیدونم این درگیری لفظی از کجا شروع شد ولی هر چی هست ماله فشاره کاره و هر یه مدتی سد تحمل میشکنه و دریای خشم رو جاری میکنه
آخه نمیدونم چرا شما ها که الگوی ما جوونا هستید با هم جر و بحث میکنید اونم تو ملع عام، به هم تیکه پرونی میکنید. بهتر زودتر همتون کوتاه بیاید چون این قضیه اصلا و ابدا ظاهر قشنگی نداره پیامدهاش هم فکر کنم چشم یکی دو نفر رو کور میکنه پس هر چه زودتر کوتاه بیاید
چون وقتی این وبلاگ رو شروع کردید دیگه نسبت به منو و بقیه تعهد پیدا کردید و دیگه امیدوارم ادامشو بلد باشید.

نوشته توسط: علیرضا at March 19, 2005 02:18 AM

نیما جان،
پست تو ، دلیلی شد به بیان نظرم درباره نویسندگان گذری.
نیما جان خودت خوب میدانی که دلیل اصلی برای نوشتن در وبلاگ آی تی ایران انتقاد من از شما به خاطر آن تحلیل چشم بسته بود!.
شاید و بهتر بگویم حتما وبلاگ داشتی! اما در آی تی ایران چنان که همگان دیدند فعال نبودی! در ضمن همانطور که میگویی داشتی! و در وبلاگ داشتن (زمان حال ) مهم است.شاید تو تبلیغ نکردی؟ اما عطا کرد. پس حرف من بی ربط نیست. من پیاز داغ را زیاد نمی کنم بکله تلخ و صریح و بی پرده و بدون لفافه می نویسم. این روش من در این وبلاگ هست.(به قول خودت به تو هم هیچ ربطی نداره (: ).
یک مطلب دیگر اینکه مطالب آخرت را وقتی حالت بد بود نوشتی!(البته از آن نمونه کاری تو را آزرد و در هفته نامه مطبوعت زیاد اتفاق میافتد) ولی خوب بود وقتی حالت هم خوب بود در این وبلاگ می نوشتی.

نوشته توسط: شیرازی at March 19, 2005 12:26 AM

سلام به نیما و بقیه دوستان...
چون اینجا رو مرتب چک می کنم خواستم نظر بدم!
این بحث میتونست یه ایمیل باشه و با استفاده از خاصیت ReplyAll ادامه پیدا کنه. به نظر من ITIRAN رو قاطی این بحث نکنید. یکی که به این وبلاگ سر بزنه آخرین موضوعی که از اینجا به ذهنش میرسه IT است.

نوشته توسط: EhsaniX at March 19, 2005 12:04 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001503.php on line 279

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001503.php on line 279