« آماری از عملکرد Blogfa.com | صفحه اول | بومی سازی RSS »

یکشنبه 21 فروردین 1384

ضرورت تنبیه امارات

بی شرمی امارات هر روز بیشتر میشود و این کشور علاوه بر همراهی با دیگر کشورهای عربی در تغییر نام خلیج فارس مدعی قسمتی از خاک کشور ما نیز هست و بعید نیست اگر همچنان پیش برود در چند سال آینده حداقل شاهد تغییر نقشه های جهان و درج عناوینی چون اشغال شده در کنار برخی جزایر ایرانی باشیم.
صادرات امارات به ایران میلیاردها دلار است و بسیاری از سرمایه های ایرانیان نیز در این کشور در جریان است و بی تردید ایرانیان نقش برجسته ای در شکوفایی اقتصاد این کشور بی جنبه دارند.البته تا حدودی نیز ایرانی و ایران در این ادعاهای بی شرمانه مقصر است. دور از ذهن نیست که شیخ عربی پس از یک سوء استفاده لذت بخش از دختر ایرانی هوای خاک ایرانی نیز کند.
در چنین شرایطی می توان یک تنبیه اقتصادی علیه این کشور بررسی و اعمل کرد . این میتواند از خود مردم شروع شود و مثلا ایرانیان مقیم کشورهای مختلف در اعتراض به سیاستهای امارات حداقل به مدت یکماه به دوبی و شهرهای دیگر این کشور سفر نکنند. و در ابعاد حکومتی میتوان واردات و حتی صادرات به امارات را برای مدتی ممنوع کرد و یا اینکه عوارض گمرکی واردات از این کشور را برای مدتی چند برابر کرد. وقتی تفریحگاه های دوبی خلوت و بنادر این کشور بی رونق شود آن وقت شاید شیوخ عرب حداقل به نفع جیب خویش نیز از این ادعای دروغین دست بردارند.

نوشته شده توسط: در April 10, 2005 02:34 AM | سياست

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/847

:نظرها

وقتي مسئولين مملكتمان چنين آدمهايي باشند، بعيد نيست روزي بحرين هم ادعا كند ايران جزئي از خاك او بوده كه از او گرفته و جدا كرده اند!

نوشته توسط: مجيد at April 14, 2005 07:38 PM

اقای شیرازی جدا فکر میکنی مسئولان رژیم چنین کارهایی رو میکنن!؟!!
وقتی دارن خودشونو میکشن که عضو اتحادیه عرب بشن دیگه اینجور تقاضاها شوخی بیش نیست

نوشته توسط: faridbahal at April 12, 2005 03:43 PM

یه بار تو عمرت یه حرف درست زدیا !
- - -

حال این عربای سوسمار خور رو باید کرد تو قوطی !
اسم جزیره هامون رو عوض میکنن...
سرمایه های مردمی رو با هزار دوز و کلک و وعده از کشورمون خارج میکنن...
یه ایرانی میخواد بره اونجا باید یه عرب عوضی کفیلش بشه...
اسمشون رو گذاشتن کشور اسلامی
بعد تو فاحشه خونه ها و کازینوهاشون پوز اونورآبیا رو زده ...
اسمشون رو گذاشتن کشور اسلامی
بعد فحشا و برده فروشی افتخارشونه ...
اسمشون رو گذاشتن کشور اسلامی
بعد با اسرائیل داد و ستدهای انچنانی دارن...

نوشته توسط: آرشی at April 10, 2005 02:54 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001546.php on line 258

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001546.php on line 258