« فليکر پينوشه | صفحه اول | بوي خاک، طعم خرما »

پنجشنبه 5 خرداد 1384

خط قرمزها بلاگفا و چند تذکر دوستانه

عليرضا شيرازي، مدير سرويس وبلاگ بلاگفا در گفت و گو با خبرنگار هموطن سلام، با بيان مطلب ذكر شده بيان داشت: یکی از دلایل بقای سرویس دهنده بلاگفا در نگاه داشتن سطح فرهنگی و سیاسی وبلاگهای میهمان آن و جلوگیری از ایجاد مشکلات حقوقی و سیاسی است و در چنین شرایطی بهترین یاران ما کاربران و دوستان ما در بلاگفا هستند.
وي تعداد وبلاگ هاي ايجاد شده در اين سرويس دهنده را تاكنون نزديك 40 هزار وبلاگ دانست كه از مجموع صفحات آنها بصورت روزانه 300 هزار بار بازديد مي شود.

بقیه در گزارش روزنامه هموطن سلام

تذکراتی به کاربران سرویسهای وبلاگ فارسی - اخبار بلاگفا

نوشته شده توسط: در May 26, 2005 12:04 AM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/894

:نظرها

باعث خوشحالی و افتخار من بوده که هر موقع وارد سایت دانشگاه شده ام مشاهده کرده ام که دانشجویان به جای پرشین بلاگ با آن برنامه نویسی ضعیف از بلاگفا استفاده می کنند و روز به روز به عده کاربران این سایت اضافه می شود. امیدوارم همگام با این افزایش کاربران سایت دچار افول و افت نشود و سرنوشت پرشین بلاگ را پیدا نکند.
در مورد کنترل وبلاگها تا جایی که ممکن است باید وسواس به خرج داد چون با وضعیت نا مشخص متولی اینترنت در ایران و اینکه هر روز اتفاقی می افتد امکان این وجود دارد که روی روابط یا هر چیز دیگر برخوردهای خاصی صورت بگیرد. از طرف دیگر فرهنگ و آداب حاکم بر کشور ما هم خود به خود حکم می کند که همه مدیران سایتها روی محتویا سایتهای خود نظارت کافی داشته باشند.
من هم به نوبه خودم اگر با مورد (یا مواردی) برخورد کردم سعی می کنم حتما به شما اطلاع دهم.

نوشته توسط: کیوان نیّری at May 26, 2005 11:46 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001649.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001649.php on line 241