« خطر جدي راي كم | صفحه اول | پرسش:اين هفده ميليون نفر »

جمعه 3 تیر 1384

کیارستمی ، تورا بيشتر دوست دارم

نامه کیارستمی به احمدی نژاد که در سایت بازتاب منتشر شده است حاوی مطالب ارزشمندی است. حرفها و دلایل وی جای تامل بسیار دارد.

دوست عزيز، به‌سادگی بگويم ما نمی‌توانيم خود را در سال ۵۷ متوقف کنيم. ديگر آن آن باورها از زندگی واقعی رخت بربسته است و در معادلات سخت کنونی، ما تنها تصميم‌گيرندگان بازی کنونی نيستيم. تو درست‌تر از آن و اصولگراتر از آن هستی که بتوانی در بازی پيچيده‌ی سياستگزاران آلوده به قدرت بازی کنی، پس به قول مدرس " اکنون کسی لازم است که قاعده‌های بازی اين جهان را آموخته باشد."

ادامه در سایت بازتاب

نوشته شده توسط: در June 24, 2005 10:26 AM | سياست

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/932

:نظرها

من شما را نميشناسم اما مطالب علمي شما را در مورد IT همواره ميخوانم. اگر از من بپذيريد و حرفهاي مرا قابل بدانيد به شما ميگويم سعي کنيد وارد سياست نشويدو تنها بعنوان يک متخصص باقي بمانيد. اينگونه هم خدمت بيشتري مي کنيد و هم براي همه محترم تر باقي خواهيد ماند.
با سپاس

نوشته توسط: رسول at June 25, 2005 01:33 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001717.php on line 239

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001717.php on line 239