« پارس آنلاین باز هم پارسیک را فیلتر کرد | صفحه اول | برای گنجی دعا کنید »

جمعه 7 مرداد 1384

به مناسبت نشان لیاقت و خدمت جهانگرد

اول: این که مرد IT کشور در لیست تقدیر شدگان رئیس جمهور قرار گرفت و نشان لیاقت و خدمت دریافت کرد اتفاقی مبارک و در خور توجه است. در حقیقت فناوری اطلاعات مورد تشویق واقع شد و به اهمیتش و کارکردهایش نشان دولتی اعطاء شد است که آقای جهانگرد نیز سهمی بزرگ در آن دارد.

دوم: کاش از روز اول آقای جهانگرد به رای اعتماد دوستانش در جبهه اصلاحات برای وزارت ICT دل خوش نمی داشت و تلاش نمی کرد تا داستان توسعه IT را در دل وزارتخانه ای که در راه اندازی C در گل مانده است جای دهد و به ناچار مجبور شود تمام دفتر و دستک این حوزه را در سازمان مدیریت پهن کند و امروز دوباره مجبور شود به جای اولش برگرداند. خدا می داند بر سر آی تی کشور چه خواهد آمد. امید که خیلی بد نشود.

سوم: جامعه اطلاعاتی ما و آینده این کشور باید قدر افرادی چون جهانگرد را بداند. بی شک او هم مانند بسیاری دیگر از مدیران این کشور می توانست راه محافظه کاری را در پیش گیرد و سرش به کار خودش باشد اما نکرد. چرا که عشق و علاقه داشت و به خاطر همین عشق و علاقه باید او را ستود و کارهایش را نقد شجاعانه و منطقی کرد. نام او در تاریخ ماندگار خواهد شد.

نوشته شده توسط: محمد میثاقی در July 29, 2005 10:15 AM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/972

:نظرها

متاسفانه شیوه ما ایرانی ها نقد و مخالفتی بیشتر از قدردانی است.
کم نیستند آدم هایی که فقط نیمه خالی لیوان را می بیینند.

نوشته توسط: Masoume at July 29, 2005 12:37 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001804.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001804.php on line 241