« خداحافظ آقاي وزير | صفحه اول | وزير پيگير فيلترينگ اشتباهي سايـت ها »

چهارشنبه 19 مرداد 1384

بی تفاوتی آی تی کاران در انتخاب وزیر ICT

آی تی کاران کشور در انتخابات ریاست جمهوری تنها اندکی عرض اندام کردند. آن تلاش ها می توانست تستی باشد برای کارهای بزرگی که بر بستر IT در آینده می شد انجامشان داد.
اما شوک ناشی از انتخاب رئیس جمهوری که هیچ کس انتظارش را نمی کشید همه را به کما برد!
و شاید به خاطر همین شوک باشد که این روزها هیچکس از اهالی آی تی این کشور تلاشی سازماندهی شده و یا مشخصی برای اظهار نظر در خصوص شرایط وزیر ICT آینده و یا حتی رایزنی کردن درباره شخص مناسب و یا توجیه نزدیکان رئیس جمهوری که بعید می دانم در مقوله IT سابقه ذهنی زیادی داشته باشد کرده باشد.
دست اندرکاران آی تی اگر سازماندهی خوبی می داشتند و یا مجموعه هایی می داشتند که از کنه آی تی و نیازهای آن به خوبی آگاه بودند و یا درک می کردند که تلاش امروزشان چقدر می توانست در آینده IT این کشور موثر باشد، می شد امیدوار بود که سکان دار این حوزه مهم کسی باشد که کمتر نگرانی را برای بخش های مختلف آن ایجاد نماید.
تلاش که نکردیم،لااقل دعا کنیم که انتخابی شایسته صورت گیرد.

نوشته شده توسط: محمد میثاقی در August 10, 2005 11:19 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/996

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001848.php on line 234

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001848.php on line 234