« فرهنگ ایرانی! | صفحه اول | انتظار فرجی نیست مرا...! »

یکشنبه 30 مرداد 1384

بازتاب گزارش بازتاب

بعد از مطلبي که درباره گزارش تکفا در بازتاب نوشته شد شخصي با عنوان "نويسنده مطلب کذا" پاسخي را ارسال کرده و خواستار درج آن به عنوان يادداشت شده که عين مطلب را مي خوانيد با اين توضيح که چون شناسايي اشخاص از طريق کامنت مقدور نيست انتشار اين مطلب به اطلاع سايت بازتاب نيز رسيده است.

برادر جان!
البته بنده هم اگر دائما در خدمت آقاي جهانگرد ... مي فرمودم همينقدر برمي آشفتم.
در مورد ترجمه يوني كد، سليقه من ترجمه كد يكه بوده و خيلي هاي ديگر هم موافقند . از لحاظ دستورزبان هم مشكلي ندارد. البته اگر شما قبول نداري آن بحث ديگري است.
در مورد آن "د" اضافه هم موضوع به نظر نمي آيد چندان مهم باشد كه اينهمه قشقرق برايش بپا كني. هست؟
گذشته از اين اگر گزارش را مي خواندي در جايي مي ديدي كه نوشته شده : "اما اين چاهي است كه اگر براي كاربران ايراني و «توسعه‌دهندگان كاربري فناوري اطلاعات» آبي ندارد، ولي براي بسياري از «اساتيد» و «خودي»‌ها، نان دارد"
يعني آن "د" شما (جناب منتقد حسابي و منطقي!) صرفا اشتباه تايپي بوده!

از همه اينها گذشته در همين جا اعلام مي كنم:
آقاي شريف اگر هر ادعا، نقد و مدركي عليه گزارش مربوط دارد براي بازتاب بفرستد. من خودم منتشرش مي كنم و بعد اسناد خودمان را هم زيرش مي آورم تا "رو سيه گردد هر كه در او غش باشد!"
(فقط لطفا قبلش با حضرات هماهنگ كنيد تا بعدش به خاطر افشاي اسناد از شما گله مند نباشند!)

اين كامنت را اگر صلاح دانستيد در قالب يادداشت بياوريد.
متشكرم.
info@baztab.com

شهرام: برادر! من از افشاي اسناد در اين زمينه استقبال مي کنم البته بعيد مي دانم اسنادي در اين زمينه نزد شما موجود باشد که اگر بود در گزارش ( يا در کامنت هاي نوشته شده و بدون نام متعاقب آن) استفاده مي شد.در ضمن کار من مدرک و سند جمع کردن عليه ديگران نيست چنانچه پاسخ گويي به تهاجم عليه تکفا نيز نيست و هر سازماني خودش بايد از عملکردش دفاع کند( چنانچه در اين مورد پاسخي را نيز براي بازتاب ارسال کرده )اما در مورد گزارش يک سوال داشتم اگر اسناد شما کافي و متقن بود چرا چند ساعت پس از ارسال گزارش دبيرشورا و مشاور رييس جمهور پيشين را که به عنوان نمونه بي کفايتي معرفي کرده بوديد را حذف کرديد غافل از آنکه برخي سايت هاي خبري مثل ايتنا و itanalyze چند لحظه پس از ارسال گزارش بازتاب از همان متن اوليه استفاده کرده اند؟

نوشته شده توسط: شهرام در August 21, 2005 01:23 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1007

:نظرها

حذف كردن آن اصطلاح چه چيزي را ثابت مي كند؟ اين اولا.
به اين خاطر حذفش كرديم (و آن هم به خواسته من) كه دوست بسيار عزيزي كه با بازتاب هم آشنايي دارد و با آقاي جهانگرد و حتي خود شما سلام و عليك دوري دارد، از من خواهش كرد آن عبارت را به حرمت آشنايي اش با آقاي جهانگرد، حذف كنيم. اين دو.
اسناد هم داريم برادر. آقاي دكتر گوي آبادي كه اسمش برايتان "آشنا"ست. نيست؟

(اين رو هم بذاري اون بالا ممنون)

نوشته توسط: اشراق at August 22, 2005 12:54 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001876.php on line 255

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001876.php on line 255