« افسانه لپ تاپ هاي رياست جمهوري | صفحه اول | درخواست همکاری با گرافیست و فلش کار »

جمعه 18 شهریور 1384

سایت فن آوری اطلاعات ایران - آتش بیار معرکه!

یکی از انتقادهای همیشگی من به سایت iritn انتشار خبرهای مربوط به هک و هکر ها میباشد.این سایت دیگر تبدیل به تریبون گروه های بیکار و جویای نام شده است که تنها کارشان آزار ، بی اعتبار کردن نام ایران ، استفاده از حداقل اعتمادهایی که به آنها و در سرورها داده میشود و استفاده از روشهایی پیش پا افتاده و گاهی غیر تخصصی است.
مدیران سایت ritn اگر چه بارها این انتقادات را خوانده یا شنیده اند اما همچنان اینگونه اخبار را منتشر میکنند و اگر اینرا همراه با سطح برخی اخبار دیگر این سایت بسنجیم نتیجه ای که حاصل میشود تبدیل شدن این سایت به یک سایت خبری زرد در زمینه آی تی است.
گاهی در این سایت می خوانیم که گروه هکری الف سایت گروه ب را هک کرده است و بعد دوباره خبر دفاعیه و انتقاد از این خبر توسط گروه ب را میخوانیم یا اینکه گروه هکری دیگری این سایت خبری را به خاطر انتشار خبری درباره یک گروه هکری دیگر هک میکند!.
آیا براستی سطح یک سایت خبری میتواند تا این حد پایین بیاید؟ آیا چند بازدیده کننده ارزش اینرا دارد که اینگونه خبرهای زرد و مسموم را منتشر کنید؟ میگویم مسموم چرا که خبرهایی که امروزه در زمینه هک منتشر میشود آثار منفی بسیاری دارد. همکاران بنده در سایت خبری irtn قطعا میدانند که از اینگونه خبرها به دیگر سایتهای خبری و حتی خبرگزاریها ارسال میشود و اصولا گروه به اصلاح هکر ایرانی آنقدر کم ظرفیت هستند که هر کار خویش (حتی اگر نوشتن کلمات رکیک در سایت علمی باشد ) را برای همه سایتها ارسال کنند.
و کاش مدیران این سایت بفمهند که چرا سایتهای خبری معتبر و با سابقه تر از ایشان اقدام به انتشار خبرهایی در این سطح نمیکنند. (توجه داشته باشید که در مواردی هک شدن یک سایت بسیار مهم بدون معروف کردن هکر آن میتواند یک خبر باشد).

شاید نباید از یک شرکت خصوصی که احتملا تجربه چندانی هم در عرصه خبر ندارد و تنها به فکر بازدید کننده میباشد انتظار یک کار حرفه ای داشت.اصلا باید این اجازه را به این سایت بدهیم که اینگونه خود را بازیچه هکر ها کند.شاید هم اشتباه از بنده می باشد که وقت خویش را صرف انتقاد از سایتی که مثلا نحوه برداشتن تبلیغات یک سرویس وبلاگ را به عنوان ترفند و مقاله کار میکند کرده ام.

نوشته شده توسط: در September 9, 2005 10:25 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1030

:نظرها

به نظر من هم خيلي چيپ کار مي کنند و با اين کارها فقط به فکر اضافه کردن الکي بازديد کننده هستند حتي اگر خبرهاشون را ببينيد خيلي هاشون غير آي تي هست

نوشته توسط: حسن زاده at September 10, 2005 10:39 PM

به نظر من کاملا انتقاد شما وارده
من تتا حالا به اینش فکر نکرده بود... خیلی دیگه لوسش کردن

نوشته توسط: عماد.ح at September 10, 2005 12:02 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001923.php on line 245

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001923.php on line 245