« اندر احوال وزارت فخیمه ICT و تحولات مدیریتی آن | صفحه اول | آیا این آمار قابل اعتناست؟ »

سه شنبه 22 شهریور 1384

یک کار خوب در زمینه بازاریابی شبکه ای

سایت تخصصی بررسی سیستم های فروش شبکه ای یکی از کارهای جالب و قابل تقدیری است که در این زمینه و در جهت روشن شدن ذهن کاربران و همچنین مبارزه با موج منفی آنها در کشور انجام شده است.
طالب جالب و تخصصی در این سایت وجود دارد که میتواند مورد استناد مقاله نویسان و خبرنگارانی و اوصلا هر شهروندی باشد که علاقمند به آشنایی و مطالعه در این زمینه است.

سایت تخصصی بررسی سیستم های فروش شبکه ای dss.ir

نوشته شده توسط: در September 13, 2005 01:08 AM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1034

:نظرها

با سلام و درود
من یکی از افرادی بودم که برای سایت NMS مطالبی هر چند مختصر می نوشتم. اهداف این سایت برای آگاهی دادن مردم در ابتدا خوب بود اما زمانی که سایت مقر جولان دهی لابی مخالفان بازاریابی چند سطحی قرار گرفت باعث شد تا مطالبی را که تنها به دفاع از نتورک مارکتینگ می پرداخت بنویسم اما گویا بانیان سایت با این کار موافق نبودند . و هدفشان تنها مخالفت با بازاریابی شبکه ای بود. لذا پسورد اینجانب را بستند و آخرین مقاله ام را هم از سایت پاک کردند.

برخی روی اینترنت با نام و عنوان مخالفت با طرح های هرمی در واقع نام بازاریابی شبکه ای (قانونی) را خدشه دار می کنند. این کار همان مخالفت با بازاریابی شبکه ای است و بایستی جلوی این افراد گرفته شود.
با تشکر _ امیر آزادی

نوشته توسط: امیر آزادی at February 8, 2006 08:21 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001936.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001936.php on line 241