« تشکر از ایسنا | صفحه اول | ایسنا! بولتن پرشین بلاگ »

چهارشنبه 30 شهریور 1384

يک روز


ساعت 10 صبح سه شنبه منتظر ديدار وزير ارتباطات و افتتاح نمايشگاه تلکوم 2005 بوديم.اين نخستين ديدار ما با مرد شماره يک ارتباطات کشور و نخستين بازديد رسمي او از يک نمايشگاه بود. ناگهان کسي گفت "آمد" و بعد يک موج انساني از ملازمان و همراهان ديده شد که به سرعت برق سالن را در يک چشم برهم زدن دور زد و هر غرفه را در چندثانيه بازديد کرد. اعتراف مي کنم دونده ترين وزيري است که تا به حال ديدم.وزيري که دوست ندارد از ماجراي اپراتور دوم ( که اين وزارتخانه متولي آن است) به هيچ وجه حرفي بزند،دست هاي قوي ملازمان و چرب زباني همراهان هم اين سکوت را به تو حالي مي کنند.اعتراض من و خبرنگار ايرنا که اگر دوربين تلويزيون بود هم همين برخورد را مي کرديد و دلجويي همراهان که نه و ...،دست برقضا يک دوربين سرراه وزير ايستاده است وزير مي ايستد و مصاحبه مي کند و دلخوري ما...در پايان بازديد وساطت يکي از همکاران به جاي مانده از وزارت سابق پلي مي شود باعث رد شدن از حصار فرانساني دور وزير و خوشرويي و دلجويي او و عذر و تقصير مسئله مهم اپراتور دوم که نياز به بررسي بيشتري دارد. فرديس که به تازگي به جايگاه رياست رگولاتوري ارتقا يافته و موضوع اپراتور دوم را هم با خود به مجموعه وظايفش انتقال داده حاضر است out of record دراين باره توضيحاتي را ارايه کند که اين توضيحات يک ساعتي به طول مي کشد. اين مرد تبريزي که پيشتر جزو حاميان ترک سل محسوب مي شد حالا مخالف آن است و دلايل قانوني اش را مبني بر اهمال شرکت ترکيه اي در اجراي قرارداد با حوصله بازمي گويد.
شب هنگام بعد از کنفرانس خبري که در محيط باز باغ فردوس برگزار مي شود فيلم صامت City lights شاهکار چاپلين با پيانوي زنده شاهين فرهت به نمايش در مي آيد. ترکيبي که مزه آن تا ساعت ها زير زبان آدم باقي مي ماند.

نوشته شده توسط: شهرام در September 21, 2005 02:37 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1044

:نظرها

حرف هايتان در مورد روز افتتاح تلكوم جالب بود و همچنين در مورد نحوه بازديد وزير از نمايشگاه كه طرز دويدنش و محافظاني كه در طول بازديد وزير را در آغوش داشتند، بسيار به ياد ماندني است.

نوشته توسط: بهار اميري at September 24, 2005 07:48 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001956.php on line 236

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001956.php on line 236