« بلاگستاني كه خبر مي شود | صفحه اول | مرثیه ای برای یک سایت »

پنجشنبه 7 مهر 1384

اسپمرها روي کامنت

چرا اين عليرضا شيرازي فکري به حال کامنت هاي تبليغاتي بلاگفا نمي کند که روز به روز هم در حال افزايش است ، در مزمت بازاريابي شبکه اي هم آنقدر نوشته ايم که همه اش تکرار است اما اينها دارند از فضاي آزادانه بلاگفا براي يک کار شيادانه استفاده مي کنند. آدرس وبلاگها و اسپمر ها هم کاملا مشخص است آنقدر کامنت مي گذارند که در هر کامنت يک مطلب جديد راحت پيدا مي شود.

نوشته شده توسط: شهرام در September 29, 2005 10:53 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1050

:نظرها

من هم با شما موافقم ...بعضی اوقات خیلی دیگه آدم رو کلافه میکنند....ولی حیف که تا به حال کاری صورت داده نشده..حالا چرا میزنینش.بنده خدا آقای شیرازی چه تقصیری داره.

نوشته توسط: شهروند at September 30, 2005 12:52 PM

تا به حال بیش از ده هزار کامنت را حذف کردم. هر روز وبلاگهای جدیدی پیدا می شوند و اینکار را انجام میدهند. به نظرم نخستین کار این هست که کامنتها را به حالت نمایش پس از تایید بگذارید. به هر حال اینها بصورت دستی اینکار را انجام میدهند و توسط ماشین انجام نمی شود.

نوشته توسط: علیرضا شیرازی at September 30, 2005 03:06 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001972.php on line 238

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001972.php on line 238