« هفته نيروي انتظامي بر راهنمايي و رانندگي مبارک باد | صفحه اول | گوگل همچنان مجانی !!! »

یکشنبه 10 مهر 1384

i-mate K-Jam

840702sh01.jpg
کمپانی تولید کننده گوشی های موبایل هوشمند و کامپیوترهای جیبی i-mate که تمرکز بروی سیستم عاملهای ویندوز دارد، در نمایشگاه جیتکس، برای اولین بار محصول جدید خود که نمونه ارتقا یافته Jam می باشد را بمعرض نمایش گذاشت. این کامپیوتر جیبی با نام K-Jam از سیستم عامل جدید ویندوز بهره می برد و صفحه کلید جدید قابلیتهای ویژه ای را برای آن به ارمفان آورده است.
بجز مواردی که گفتم، تنها تفاوت دیگر این کامپیوتر جیبی با مدل قبلی، WiFi می باشد و در موارد دیگر تغییر چشمگیری وجود ندارد.
قیمت قطعی هنوز اعلام نشده، ولی حدود 750 دلار در بدو ورود به بازار زیاد دور از ذهن نیست.
i-mate چند مدل جدید دیگر نیز ارائه کرده، که یکی از مهمترین آنها و صد البته جذاب ترین، که بنظر من انقلابی در کامپیوترهای جیبی محسوب می شود، بنام JasJar است که بزودی اطلاعات کامل آنرا می گویم.

نوشته شده توسط: حسین شمس در October 2, 2005 08:22 PM | تکنولوژی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1058

:نظرها

سلام من از این مطلبی که گذاشتین ممنونم ولی میخواستم اگه برای شما مقدور است برنامه های این گوشی رو هم بزارین

نوشته توسط: Mohammad Reza at June 8, 2006 07:56 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001986.php on line 238

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/001986.php on line 238