« خداحافظي با کارت هاي اينترنتي | صفحه اول | مصاحبه ای درباره فیلترینگ »

یکشنبه 17 مهر 1384

سربازان خبر رسانی آن لاین

چندی پیش دو یادداشت در همین سایت داشتم درباب نهضت خبر رسانی آن لاین و ورود رسمی و نهادینه بخش های مطبوعاتی آی تی در جشنوارها و مسابقات مطبوعاتی.
معتقدم که یکی از اصلی ترین نیازهای مطبوعاتی و صنعت آی تی ما این نوع فعالیت هایی است که باعث می شود تا نسبت به گسترش بیش از پیش آن کمک کند.
امروز که می بینم آقای دکتر شکر خواه استاد خوب و توانمند ارتباطات با نگاهی علمی و دقیق به این موضوع می پردازد و ندا دهقانی خبرنگار نکته سنج نیز آن را قلمی میکند، خوشحالم که شاید تا چندی دیگر شاهد نشانه هایی از این نوع خلاقیت ها باشیم.
اما باید توجه داشت که اشارت استاد شکر خواه را به عنوان یک فرمانده باید خبرنگاران جوان و فعال ما سربازی کنند و پیگیرش باشند.


" تولد آی تی ایران" عزیز و مدیر مسئول خلاقش نیز مبارک باد. شاید 3 سال زمان خوبی باشد که بتوان ارزیابی از گذشته کرد و طرح هایی نو برای تحول این رسانه در انداخت.

نوشته شده توسط: محمد میثاقی در October 9, 2005 01:02 AM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1079

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002021.php on line 237

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002021.php on line 237