« خطاب به مدیر سایت IRITN | صفحه اول | آینده سرگرمی های دیجیتالی... »

شنبه 23 مهر 1384

الکامپ بعدي جاي جيتکس را مي گيرد، هورا !

رييس سنديکاي توليد کنندگان رايانه اضافه کرد:با مذاکراتي که با وزارت صنايع و ICT به عمل آورديم ... مي خواهيم الكامپ آينده را به گونه‌اي برگزار کنيم تا جاي نمايشگاه جيتكس را در منطقه بگيرد.(ايسنا)
يا آقاي رييس تاکنون جيـتکس را نديده و يا اصلا نميداند نمايشگاه يعني چه. البته تا آنجا که مي دانم متولي نمايشگاه الکامپ شرکت نمايشگاهي وابسته به وزارت بازرگاني است نه وزارت صنايع و نه وزارت ICT.

بعد نوشت: ببخشيد سنديکاي توليد کنندگان رايانه اصلا کجا و چي هست؟

نوشته شده توسط: شهرام در October 15, 2005 09:41 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1104

:نظرها

دوستان عزیز لازم به ذکر است که در این جور شرایط مهمترین بخشی که باید از اخبار نمایشگاه اطلاع داشته باشد شرکتهای شرکت کننده هستند( که یکیش شرکت ماست) که روحش هم خبر نداره و با اطمینان می گم که ما حتما جای جیتکس رو می گیریم با این سیستم پیشرفته اطلاع رسانی و بازارهای رقابتی جهانی که در مملکت داریم.
اینها هم دلشون خوش یک چیزی می گن !!!

نوشته توسط: شیدا at November 21, 2005 01:45 PM

شهرام جان از قرار همین سندیکا قرار هست که الکامپ بعدی را برگزار کند و صحبتهایی هم داشته است . این سندیکا شامل چندین شرکت بزرگ (معمولا سخت افزاری) است و به دنfال این هست که با توجه به علاقه واگذاری اجرای نمایشگاه به بخش خصوصی جای انجمن شرکتهای انفورماتیک را در برگزاری نمایشگاه بگیرد.

نوشته توسط: علیرضا شیرازی at October 16, 2005 11:28 AM

راستی چرا هیچ وقت پرسیده نشد که این سندیکا را چه کسانی تشکیل می دهند و چه تعداد از شرکت ها عضوش هستند؟ سایت اطلاع رسانیش کجاست و انتخاباتش چگونه است؟ و چرارئیس سندیکا مادام العمر تشریف دارند؟تا کنون کجا بوده اند و دندان تیز کردنشان برای نمایشگاهی که بسیار بزرگتر از قد و قواره اشان است از برای چیست؟ آیا سابقه نمایشگاه داری داشته اند تا کنون؟ از قدیم گفته اند لاف هرچه بزرگتر پذیرشش هم بیشتر!

نوشته توسط: یک خواننده آشنا at October 16, 2005 01:00 AM

نوشتن يک نظر




اطلاعات من را حفظ کن



 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002058.php on line 246

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002058.php on line 246