« اخباری از تکنولوژی | صفحه اول | سایت یک میلیون دلاری »

سه شنبه 26 مهر 1384

شما هم بگویید...

چند روز پیش قصد داشتم کمی پز بدهم چون پیش بینی من که گوگل حتما به دنبال خرید بخشی از AOL خواهد رفت درست از آب در آمد. اما پشیمون شدم چون از نظرات ابراز شده این بر می آید که اینجا همه تحلیل گر و دانشمند و اینکاره هستند و اخبار و تحلیلهای داغی که با ذوق مینویسم ظاهرا برای همه توضیح واضحات است. خدا را شکر...

خوب حالا میخواهم از دوستان نظر بگیرم که آيا کسی مي خواهد تحلیل من در مورد آینده سرگرمی های خانگی و تلویزونهای دیجیتال و IPTV , DTV , SDTV , HDTV, pay-TV و ... را بداند؟

از همه صاحب نظران و پیشکسوتان و سایر دوستان که در ایران و اقصی نقاط جهان هستند و این وبلاگ را میخوانند دعوت میکنم لینک آخرین مقاله یا تحلیلشان در این زمینه را به من بدهند و اگر علاقه ای به این موضوع دارند یک لطفی کنند و پیامی بدهند و یا به ایمیل Reza.Hashemi@Gmail.com بفرستند تا من به اطلاعاتم هم اضافه کنم.
من به خاطر چند سال فعاليت در زمينه هاي مختلف در بورس و تجارت و بازاريابي الكترونيكي و همچنين سابقه مديريت و راهبري در سرويس وبلاگ به اخبار شرکتها و روند های بیزینسی و تغییر و تحولات IT و تکنولوژی توجه دارم و علاوه بر آن اين موضوعات با تحصیلات و علایق و تخصص من هم مرتبط است.
انتشار نوشته ها در اینجا فقط در جهت به اشتراک گذاشتن آنها و نظر خواستن از دوستان در جهت پیشرفت است.
متاسفانه بعضي از افراد بحثهاي تخصصي اين سايت را جولانگاه حملات و كينه توزيهاي خود قرار داده و عموما بدون داشتن تجربه يا تحصيلات مرتبط فقط به منظور عرض اندام و خود نمايي نظر ميدهند.
از نوشته هاي ايشان جملاتي چون (برو بابا من یکی رو میشناسم با سواد تره) یا ( تو دیگه کی هستی حالا واسه ما نظر میدی چرا من نمیشناسمت؟) یا ( من خودم اولین بار اینو تو ذهنم گفته بودم ) یا (فکر نکن هنر کردی من خودم از تو وارد ترم) برداشت میکنم.
شاید همه انتظار دارند مثل بعضی جاها صرفا ترجمه چند خبر و یا تحلیل آنهم بدون ذکر مرجع را بخوانند و وقتی کسی انتقادی کرد مرجع رو شود؟
این نوشته را برای آن جمعیت خاموشی نوشته ام که در نظر خواهی ها شرکت نمیکنند و می خواهم بدانم آیا واقعا شخصیت و تیپ متوسط خوانندگان ITIRAN همین است یا فرق دارد.
منتظر نظرات شما هستم.

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در October 18, 2005 08:28 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1112

:نظرها

سلام رضا جان
اول تشكر به خاطر سايت خوب و مفيدت
دوم اينكه اون كسايي كه اين سايت رو ميبينن و استفاده ميكنن و خوششون مياد كم نيست و معمولا ادماي باسوادي هستن،همين راهو ادامه بده،موفق باشي

نوشته توسط: آرش سلطانپور at October 22, 2005 08:53 AM

آقای هاشمی . منم یکی از همون خاموشها. مدتیه مطالبی که مینویسید میخونم و گرچه با همشون صد در صد موافق نبوده ام ولی فرصت نشده یا چطور شده که کامنت نذاشتم نمیدونم ولی از طرفی برای حق نوشتن و بیان نظراتتون ارزش قائلم و از طرفی هم اعلام میکنم که از کسانی که به جای نقد مطالب نویسنده شخصیت نویسنده رو نقد میکنن نهایت تنفر را دارا میباشم! هیهات من الذله!

نوشته توسط: کورش at October 21, 2005 06:02 AM

خب من که نه صاحب نظر هستم نه پيشکسوت و شديدا بيلميرم، و جزو دسته جمعيت خاموش هم هستم. البته بدم هم نمی آد گاهی سر به سرت بذارم و بگم مثلا "بابا پيشگو!" ولی خب من دوست دارم تحليل هات رو بخونم، همونطور که ساير تحليل های همکارانت در آی تی ايران رو در مورد هر چيزی که به تکنولوژی و آی تی مربوط می شه دوست دارم بخونم. (خودت رو هم لوس نکن لطفا!)

نوشته توسط: خورشيد خانوم at October 19, 2005 11:34 PM

سلام
لطفا به اخبار و تحليل‌هاي كه ظاهرا براي همه! توضيح واضحات هست را ادامه دهيد، چون آن "همه‌اي" كه شما برشمرديد عده‌ي كمي هستند، كه براي شما كامنت مينويسند. عده ي ديگري هم اما هستند كه از آن تحليل‌ها لذت ميبرند اما كامنت براي شما نمينويسند در نتيجه در آمار "همه" شما جايي ندارند. لطفا فكر آنها هم باشيد.
راستي من را جزء آن جمعيت خاموشي بدانيد كه براي اولين بار در ITiran كامنت ميدهم!

نوشته توسط: زهير معصوميان at October 19, 2005 11:33 AM

من شدیدا مشتاق هستم بدونم

نوشته توسط: رضا مقدری at October 19, 2005 01:44 AM

کل پستت یه طرف کتگوری ای که براش انتخاب کردی هم همون طرف !

نوشته توسط: آرشی at October 18, 2005 11:04 PM

بابا پیشگو ...

نوشته توسط: گریز at October 18, 2005 10:13 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002073.php on line 272

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002073.php on line 272