« شما هم بگویید... | صفحه اول | Picasa »

چهارشنبه 27 مهر 1384

سایت یک میلیون دلاری

یک دانش آموز انگلیسی برای تامین هزینه دانشگاه خودش دست به ابتکار جالبی زده. از آنجایی که معتقد است مردم از کارهای عجیب خیلی استقبال میکنن و استقبال بیشتر مساوی است با بازدیدکننده بیشتر یک وب سایت راه انداخته و صفحه اصلی آنرا به یک میلیون پیکسل تقسیم کرده و هر پیکسل را یک دلار می فروشد.

با این ایده مردم را تحریک می کنه که سری به این سایت بزنن و با بالا رفتن Hits ، آگهی جذب می کنه.
در روزهای اول بوسیله ایمیل، راه اندازی این سایت را به دوستانش اطلاع داد و یواش یواش خبرش دهن به دهن چرخید. روزهای اول رو با فروش به دوستان و خانواده خودش آغاز کرد ولی پس از اطلاع رسانه ها از این ایده جالب، خبرش بطور وسیعی همه جا منتشر شد و تا تاریخ شروع دانشگاه پول 3 سال دانشگاهش را (37 هزار دلار در مدت زمان کمتر از یک ماه) براحتی درآورد.
بعد از اینکه Sky News خبر این وب سایت را بهمراه تصاویری از آن منتشر کرد، فروش رشد چشمگیری پیدا کرد و تا به امروز حدود 400 هزار پیکسل(400 هزار دلار) را فروخته و 600 هزار پیکسل برای فروش باقی مانده.

نوشته شده توسط: حسین شمس در October 19, 2005 02:02 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1113

:نظرها

در متن لینک گذاشتم.
http://www.milliondollarhomepage.com

نوشته توسط: حسین شمس at October 22, 2005 11:37 PM

سلام.. چه خبر جالبی... عجب کار فوق العاده ای!

نوشته توسط: رضا هاشمی at October 19, 2005 05:29 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002074.php on line 243

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002074.php on line 243