« اوپن آفیس جدید آمد... | صفحه اول | میدان انقلاب : بازار سی دی های فله ای »

جمعه 29 مهر 1384

تلفن همراه در خدمت ترور

نتايج تحقيق به دست آمده از ترور رفيق حريري نخست وزير سابق لبنان که امروز توسط گروه تحقيق سازمان ملل منتشر شده نشان مي دهد که تلفن همراه در متن اين سوقصد قرار دارد. هم تلفن همراه رفيق حريري توسط گروه هاي اطلاعاتي لبنان و سوريه کنترل مي شده و مسيرهاي رفت و آمد او از اين طريق لو رفته و هم ده شماره موبايل اعتباري (احتمالا از سوي ترور کنندگان وي ) در متن اين سوقصد دخالت داشته اند و هم چاشني بمب که تصور مي رود از راه دور منفجر شده به وسيله تماس تلفني از با يک سيم کارت ماهواره ثريا( احتمالا متصل به مواد انفجاري) فعال شده است.جالب آنکه مخابرات لبنان گزارش داده که در ساعاتي که سوقصد روي داده امواجي مزاحم بي تي اس پوشش دهنده محل را از کار انداخته است. اين شايد يکي از شاخص ترين ترورهايي باشد که تکنولوژي هاي ارتباطي در متن آن قرار دارند .

نوشته شده توسط: شهرام در October 21, 2005 10:24 PM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1116

:نظرها

پسر رفيق حريري رو بگو چه جو گير شده !‌

نوشته توسط: آرشي at October 22, 2005 05:57 PM

در نظر بگیرید این تروریستهای بنده خدا را اگر میخواستند همین عملیات را با خطوط تالیا یا مخابرات ما انجام دهند، بازهم دم لبنانی ها گرم که شبکه موبایلشان تا این حد قابل اعتماد است.

نوشته توسط: رضا مقد ری at October 22, 2005 12:25 PM

برای من نکته جالب توجه در قضیه ترور حریری، نحوه تحقیقات بعد از اونه! خداوکیلی وقتی این قضیه رو با مملکت خودمون مقایسه می کنم، می بینم لبنانی ها خیلی از ما جلوتر هستند تو دمکراسی!

نوشته توسط: حمیدرضا شریفی at October 22, 2005 12:19 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002081.php on line 243

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002081.php on line 243