« شیرین عبادی پنجمین سخنران افتتاحیه اجلاس | صفحه اول | و حالا پل تومی »

چهارشنبه 25 آبان 1384

WSIS از راه دور...

wsis-rt.jpg

این روزها تب WSIS و اخبار آن همه را گرفته است.

دوستانی که خیلی به این اجلاس و مباحث آن علاقه دارند میتوانند webcast آنرا بطور زنده از این آدرس http://www.itu.int/wsis/tunis/webcast تماشا کنند فکر میکنم این تصاویر با تصاویری که خبر نگاران و سایر مهمانان از خارج سالن اصلی محل اجلاس می بینند تفاوتی نداشته باشد.

علاوه بر سالن اصلی میتوانید کنفرانسهای خبری و میز گردها و حواشی اجلاس را هم ببینید ( منوی سمت چپ را ملاحظه کنید) مباحث میزگرد ها خیلی جالب و شنیدنی است و میتواند مورد توجه تصمیم گیران و مدیران بخش خصوصی یا دولتی و سایر علاقمندان باشد و پیشنهاد میکنم حتما مباحث را تعقیب کنید.
به نظر میرسد که تصمیم هایی که در این گونه اجلاس ها گرفته میشود تاثیر زیادی بر آینده اینترنت و نیز وضعیت کشورهای در حال توسعه داشته و راهگشای مسیر به سوی جامعه اطلاعاتی آینده و کاهش شکاف دیجیتالی باشد.
امیدوارم که این اجلاس تاثیری بر روند توسعه اینترنت و جامعه اطلاعاتی در ایران عقب نگه داشته شده نیز داشته باشد.

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در November 16, 2005 08:56 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1140

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002150.php on line 237

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002150.php on line 237