« قوه قضائیه و فیلترینگ | صفحه اول | کپی رایت را از محیط های علمی آغاز کنیم. »

چهارشنبه 23 آذر 1384

هموطن سلام همیشه دان!

روزنامه هموطن سلام در زمینه اخبار و مطالب مرتبط با آی تی فعالیت مناسبی دارد و در وب سایت این روزنامه هر روز مطالب جالبی در مورد اینترنت و وب منتشر می شود که اینرا بایستی به خاطر حضور افراد و دوستان فعالی در بخش مربوطه در این روزنامه دانست.

اما این وب سایت این روزنامه از یک مشکل خیلی خیلی بزرگ رنج می برد که بخصوص به خاطر آنکه وب سایت این روزنامه توسط جستجوگر اخبار پارسیک در روزها بارها پویش میشود من آنرا به شکل بهتری لمس کرده ام. وب سایت روزنامه هموطن سلام در ساعات مختلفی از شبانه روز در دسترس نیست و یا پیغامهای خطا و یا پیام شلوغی سرور می دهد و در حقیقت سایت این روزنامه در بسیاری از اوقات Down میباشد . به نظر نمیرسد که این سایت به نسبت سایتهای روزنامه ها و سایتهای خبری دیگر از بیننده بسیار بالاتری برخوردار باشد و در واقع مشکل اصلی سایت به خاطر تعداد بازدیدکنندگان آن نیست و به نظر می رسد که مشکل خاصی در برنامه یا سرور این سایت وجود دارد که متاسفانه با وجودی که این ماهها ست که با چنین مشکلی وجود دارد تاکنون نسبت به رفع آن اقدام مناسبی صورت نمی گیرد که مسلما این روزنامه و خود سایت هستند که از این مشکلات بیشترین ضربه را می خورند.

نوشته شده توسط: در December 14, 2005 04:09 AM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1170

:نظرها

سلام،
از تذکر شما متشکريم.
البته اين سايت بازديد نسبتا خوبی دارد.
مشکلاتی با سرور و هاستينگ اين سايت وجود داشته که حدود سه هفته است که کاملا رفع شده. امکانات جديدی هم به سايت اضافه شده است.
انشاء الله من بعد هميشه UP خواهد بود.

---------------------
بخش فنی سايت هموطن سلام
http://www.hamvatansalam.com

نوشته توسط: مجيد at December 18, 2005 01:13 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002207.php on line 245

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002207.php on line 245