« رابطه موتورلا و اسرائیل | صفحه اول | انتقام سینمایی »

پنجشنبه 1 دی 1384

هاله نورانی در دنیای وب سایتهای ایرانی!

مدیر یک سرویس وبلاگ که با الهام از ابراهیم نبوی و با احترام به شهرام از این پس او را با عنوان "اسمشُ نبر" خواهیم شناخت گفت:سایت من افتخاری برای ایرانیان و فارسی زبانان و جامعه اینترنتی ایرانی و... خلاصه چیزی شبیه افتخار ملی است .
وی در محفلی خصوصی چنین گفت که یکی از همکاران که مرا را در حال انتشار این مطلب در بخش خبری سایت دیده بود میگفت: اسمشونبر تو وقتی داشتی این مطلب را می نوشتی تو گویی یک هاله نورانی آمد و دور تو و لپتاپت را گرفت و تا زمانی که تایپ مطلب تمام نشده بود همچنان این هاله وجود داشت.
وی در ادامه گفت که خودم هم این هاله را حس کردم و اصلا اغراق هم نمی کنم انگار که کلیدها خود به خود فشار داده می شدند و مطلب نوشته می شد.
وی در ادامه و پس از ذکر چند آمار که ما اصلا در آن شک نداریم و هر کس هم که دارد حتما یا خام! بی تجربه و غیر حرفه ای و ناقص است یا صاحب وبلاگ غیر اخلاقی است چنین نوشت که سایتش برترین سایت ایرانی می باشد و البته ایشان پس از له کردن رقبای داخلی و جوانان غیرحرفه ای و درغگو و صاحبان وبلاگهای غیر اخلاقی و غیر قانونی مدعی شد به سراغ سایتهای برتر دیگر کشورها خواهد رفت!

آگاهان از اینکه حداقل یک شعار جدید تبلیغاتی دیگر به جمع شعارهایی چون اولین، بهترین و بزرگترین اضافه شد و جامعه وب فارسی را از کسالت خارج کرد اظهار شادمانی کردند و البته برخی نیز از اینکه برای اولین بار در دنیا فردی سایتش را افتخاری ملی می نامد کمی متعجب و متحیر بودند.(البته این عده با کمی آگهی رایگان و پیشنهاد همکاری و... سر عقل آمده و موافق دیگران خواهند شد).

نوشته شده توسط: در December 22, 2005 03:32 AM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1178

:نظرها

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002220.php on line 236

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002220.php on line 236