« دولت مهرورز و موبایل | صفحه اول | آقای وزیر بهداشت بفرما وسط! »

سه شنبه 6 دی 1384

صبا! نیامده تعطیل شد

تلويزيون ماهواره‌اي صبا (متعلق به آقای کروبی) که قرار بود شب یلدا راه اندازی شود! و بعد قرار شد فردای آنروز را بیافتند و پس از چند روز البته روی آنتن نرفت ! بالاخره نیامده تعطیل شد . دلیل ان نیز مشخص است و اصولا انتظار می رفت آقایان نسبت به این شرایط آگاه باشند و یا حداقل قبل از راه اندازی آنقدر با اطمینان در اینباره صحبت نمی کردند.میتوان گفت که صبا قربانی هیاهو و خبرسازی مدیران و صاحبان آن شد و قطعا در شرایط ایران بهتر بود که چنین شبکه ای بدون هیاهو و در سکوت راه اندازی و شروع به کار میکرد .
اما این حکایت آقای کروبی هم حکایت عجیبی است.شاید وی از جایگاه و محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر نامزدهای اصلاح طلبان در انتخابات قبلی برخوردار بود اما گوش دادن به سخنان او و طرز گفتارش بسیاری را به این باور میرساند که قطعا افراد بهتری نسبت ایشان برای کسب بالاتریم مقام در دولت وجود خواهند داشت.یادمان نرود که رای بالای او نیز در انتخابات بیشتر مدیون شعار عوام فریبانه پرداخت پنجاه هزار تومان ماهیانه بود و اگر قرار به عوام فریبی باشد جناح راست و حداقل در این دوره نشان داد که توانایی بهتری دارد.
آیا بهتر نیست که اندیشمندان، صاحب نظرات و تمام کسانی که به اصلاحات علاقمند هستند در سایه فرد سزاوار تری گرد یکدیگر بیایند؟ایا بهتر نیست از همین امروز بر روی افرادی سزاوار تر سرمایه گذاری شود تا حداقل مانند دوره قبل فردی مانند معین که حداقل در بین مردم چندان شناخته شده و محبوب نیود وجود داشته باشد؟آیا حتی اگر قرار است که اعتدال پیشه کنیم (البته راه اندازی شبکه ماهواره ای بیشتر نوعی افراط و هنجار شکنی است ) دیگر بر روی مهره های سوخته سرمایه گذاری نکنیم؟
در نهایت آنکه در صورت عدم پخش شبکه ماهواره ای صبا با توجه به ادعاها و هیاهوی پیرامون آن قطعا لطمه سختی به جناح طرفدار اقای کروبی وارد خواهد شد.

نوشته شده توسط: در December 27, 2005 05:47 AM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1183

:نظرها

علیرضا جان، موافقم با حرفت. ولی یک سوال: کجای راه اندازی شبکه ماهواره ای افراط است؟ ضمنا اشتباهات املایی این پستت نشانگر عجله در نوشتن بود.

نوشته توسط: حمیدرضا شریفی at December 28, 2005 01:03 PM

از اول هم نبايد زياد به راه افتادن اين شبكه اميدوار مي شديم...

نوشته توسط: قاب عكس خالي at December 27, 2005 07:43 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002230.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002230.php on line 241