« صبا! نیامده تعطیل شد | صفحه اول | گذر عمر در وبلاگستان »

پنجشنبه 8 دی 1384

آقای وزیر بهداشت بفرما وسط!

واقعا برای کشوری که یکی از وزرای مثلا یک وزارت خانه مرتبط با علم و دانش تاسف آور نیست که بگوید: چون استفاده از اینترنت در دانشگاه ها اصولی نیست بنابراین باید مراکز کاربری اینترنت در دانشگاه ها محدود شود؟ واقعا این آقای وزیر در کجا بزرگ شده و تحصیل کرده است؟
حرف های این آقای وزیر مثل این است که کسی از روی هوا بگوید چون از کتاب در کشور استفاده مناسبی نمی شود پس ببندید این کتابخانه ها را .
راستی این آمار را آقای وزیر بهداشت از کجا آورده که 95 درصد دانشجویان از اینترنت استفاده های غیر آموزشی می کنند؟ اصلا تعریف استفاده آموزشی چیست و چگونه و کدام شبکه داخلی می تواند جای اینترنت را در مراکز آموزشی ما بگیرد؟
آقای وزیر بهداشت! بفرما وسط و ببین با بگیر و ببند و محدود کردن می توانی نحوه استفاده از اینترنت را تغییر بدهی . ممنون خواهیم شد پس از فراغت از این رسالت در صورت داشتن فرصت یک نگاهی هم به وضعیت اسفناک بیمارستان ها، مراکز درمانی کثیف و ناکارآمد تحت امر خود بیندازید.

نوشته شده توسط: شهرام در December 29, 2005 06:39 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1184

:نظرها

سط دولت- دانشگاه و .. هم مخالفم. اما شما فکر میکنید درصد استفاده آموزشی - آموزشی = مرتبط به رشته تخصصی دانشجو در دانشگاه- چقدر است؟ حدس می زنید چقدر باشد؟ از اطرافیانتان بپرسید: بالای 50% است؟ اصلا تحقیقی در این زمینه صورت گرفته؟
حتما از میزان فقر سواد انگلیسی میان دانشجویان مطلع هستین نه؟ حتما می دانید که بیشترین محتوای آکادمیک اولن به زبان انگلیسی هست و بعد هم

نوشته توسط: 数据恢复 at January 18, 2006 02:58 PM

اصولا سوال این است مگر باید 100 استفاده ما از اینترنت به بحث و جستجوی های علمی اختصاص یابد.
با توجه به کمبود شدید تفریحات و مشغولیات سالم در ایران به نظر من دولت باید خیلی هم خوشحال باشد که دانشجویان به جای مشغولیات دیگر که در ایران انجام آنها امکان پذیر نیست سراغ اینترنت آمده اند.

نوشته توسط: سهیل at December 31, 2005 10:42 AM

خب قبول دارم این آقا چرت گفته. با هر نوع فیلترینگ اینترنت توسط دولت- دانشگاه و .. هم مخالفم. اما شما فکر میکنید درصد استفاده آموزشی - آموزشی = مرتبط به رشته تخصصی دانشجو در دانشگاه- چقدر است؟ حدس می زنید چقدر باشد؟ از اطرافیانتان بپرسید: بالای 50% است؟ اصلا تحقیقی در این زمینه صورت گرفته؟
حتما از میزان فقر سواد انگلیسی میان دانشجویان مطلع هستین نه؟ حتما می دانید که بیشترین محتوای آکادمیک اولن به زبان انگلیسی هست و بعد هم پولی؟

نوشته توسط: Just An Input at December 30, 2005 01:12 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002234.php on line 249

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002234.php on line 249