« گوگل به زبان بریل | صفحه اول | یک روز برفی »

شنبه 17 دی 1384

نو آوریهای نمایشگاه CES...

لاس وگاس بزرگترین شهر در جنوب بیایانهای نوادا آمریکا و پایتخت قمار جهان میزبان CES 2006 بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیک و کامپیوتر است و شرکتهای کامپیوتری و الکترونیکی آخرین نوآوریها و فناوریها و دستاوردهای بازار بزرگ لوازم الکترونیک و کامپیوتر آمریکا و جهان را معرفی کرده اند.
گوشی های موبایل، تلویزیونها، پرینتر ها، اسکنر ها،دوربینهای عکاسی ، کامپیوتر ها و سایر لوازمی که این روزها در این نمایشگاه دیده میشود تا یکی دو سال آینده بازاردوبی و ایران را پر میکنند و با خود نوعی از فرهنگ مصرف و زندگی را به همراه می آورند.
سایت رسمی نمایشگاه به آدرس CESWEB.ORG برندگان جوایز بهترین نوآوریهای نمایشگاه را اعلام کرده است و آن را از این آدرس میتوانید ببینید. نظر شما چیست؟ کدامیک بیشتر توجه شما را جلب کرد؟

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در January 7, 2006 12:55 PM | تکنولوژی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1197

:نظرها

خیلی جالب بود! خصوصا MP3 players ...

نوشته توسط: Yeganeh at January 8, 2006 07:16 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002261.php on line 239

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002261.php on line 239