« | صفحه اول | اطلاعیه روی در یخچال روزنامه »

شنبه 29 بهمن 1384

مستقیم از دانشگاه علامه

تجمع اعتراض آمیز نسبت به اخراج دکتر نمکدوست یکی از استادان دانشکده علوم ارتباطات علامه الان در این دانشکده در حال برگزاری است. گفته می شود از صبح ماموران نیروی انتظامی در مقابل دانشگاه حضور داشتند و به همین دلیل فرقانی رییس دانشکده از دانشجویان خواسته به سالن داخل بروند و اعتراض خود را در آنجا پیگیری کنند. دکتر معتمد نژاد در این جلسه سخنرانی کرده و گفته از رییس دانشگاه خواسته که دوباره نمکدوست را برگردانند. دکترمعتمدنژادهمچنن گفت که می خواهیم علاوه برنمکدوست دکتر شکرخواه و زارعیان را هم به عضویت هیات علمی دانشگاه درآوریم.
در همین حال گفته شد که عکاس ها و خبرنگاران را به دانشکده راه نمی دهند و حتی از بعضی که عکس گرفته اند خواسته اند تا عکس ها را پاک کنند و دکتر فرقانی هم در پاسخ به اعتراض دانشجویان در این زمینه گفته این اتفاق داره درکل ایران می افتد.
خود نمکدوست هم در این جلسه صحبت کرد. او گفت: من لیسانسم را از وزارت علوم نگرفتم از دکتر معتمد نژاد گرفتم برای هم همیشه خودم را جزو هیات علمی دانشگاه ارتباطات علامه می دانم از همه می خواهم موضوع را تمام شده تلقی کنند و به سرکلاس های خود برگردند و من هم اجازه می خواهم قراردادی نوشته نشود و صرفا یک کلاس کوچک خودم را داشته باشم.
دانشجویان با شعار نمکدوست نمکدوست حمایتت می کنیم او را تشویق کردند.
در ادامه این جلسه هم یک بیانیه در حمایت از نمکدوست قرائت شد.

نوشته شده توسط: شهرام در February 18, 2006 09:59 AM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1235

:نظرها

جربان چی هست اصلا؟
نمکدوست کیه؟
دانشگاه چه خبره؟
چی به همه ایران کشیده خواهد شد؟
بگو تا ما هم بدونیم

نوشته توسط: وفا at February 18, 2006 01:05 PM

راستي يادم رفت وقتي خواستيم موضوع اخراج مرديها و گرگاني رو مطرح كنيم فرقاني گفت اين تجمع فقط مربوط به گروه ارتباطات ميشه و بعضي از دانشجوياني كه هنوز شعور سياسي شون به اندازه ادعاي خبرنگاريشون رشد نكرده تاييد كردند. اخ كه ما چه ساده گول مي خوريم. يكي نيست به آقاي فرقاني بگه استاد پس جنابعالي هم بايد از رياست دانشكده علوم اجتماعي علامه استعفا بدي چون از گروه ارتباطات هستي و دانشكده ارتباطات از دانشكده علوم اجتماعي چند وقتي مي شه كه جدا شده. اما دريغ از درك سياسي اين دانشجوها. پس دو روز ديگه كه پيران رو به جرم تحقيق كردن تو زندان فقط بچه هاي جامعه شناسي حق دارن اعتراض كنن؟!!

نوشته توسط: ري را at February 18, 2006 12:34 PM

چه فايده وقتي بچه سوسل هاي ارتباطات آخر تجمع را به گند كشيدند و آن را در حد چيزي مثل راهپيمايي 22 بهمن پايين اوردن. كم مونده بود آخرش بگن انزژي هسته اي حق مسلم ماست و از نيروي انتظامي هم تشكر كنند. اينقدر كه راحت گول حرف هاي فرقاني رو خوردند و تجمع رو از حياط به سالن بردند و متكلم وحده شدند آقاي فرقاني. اسم اين كه ديگه تجمع اعتراضي نمي شه. مي شه ماست مالي. اين اميرحسين وبگشت هم اگه نره همه جا رو به كثافت نكشه نميشه. آخه بگو به تو چه ارتباطي داره كه بچه هاي علامه چيكار مي كنن. اگه ناراحتي كه هنوز نتونستي دوره ابتدايي رو تموم كني دليل نميشه كه بشي له له براي بچه هاي علامه و تكليف تعيين كني كه.
راستي از شما هم به خاطر اين اطلاع رساني سريع و دقيق تشكر مي كنم و بايد همين جا بگم بابا تو ديگه هستي. اين سرعتت منو كشته!

نوشته توسط: ري را at February 18, 2006 12:26 PM

بچه هاي علامه هم كه اگه يه روز اعتراض نكنند فشار خونشون ميوفته حالا بايد ديد اين تحصن و اعتراض به كجا مي كشه

نوشته توسط: امیر حسین at February 18, 2006 12:05 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002341.php on line 257

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002341.php on line 257