« طرح زوج و فرد کردن کافی نت ها | صفحه اول | گوگل مستندهای آمریکایی را رایگان نمایش می دهد »

شنبه 6 اسفند 1384

چهره سال آی تی

با برگزاری نظرسنجی درباره چهره سال آی تی نفرات آن مشخص شدند که بر این اساس نصرالله جهانگرد دبیرشورای عالی اطلاع رسانی با 25.13 درصد به عنوان چهره سال آی تی معرفی شد و امیرحسین سعیدی رییس سازمان نظام صنفی با 24.22 درصد و عبدالمجید ریاضی دبیرشورای عالی فناوری اطلاعات با 23.38 درصد و هیچ کدام با 20.45 درصد در رده های بعدی قرار گرفتند. البته آنچه مشخص است جایگاه دولتی ها در این انتخاب بالاتر است و این البته طبیعی است اما به نظرم این کار می تواند هر سال و در سطح وسیع تر و با همکاری رسانه های مختلف انجام شود و می شود تمهیداتی هم به کار برد تا نفرات بیشتری از بخش های خصوصی هم در این رقابت حضور داشته باشند. همچنین به نظرم نحوه انتخاب هم از شکل کم ثبات فعلی بهتراست به شیوه دقیق تری تغییر کند مثلا گروهی از افراد صاحب نظر و یا فعال آی سی تی بتوانند با ایمیل رای گیری کنند.

نوشته شده توسط: شهرام در February 25, 2006 10:48 AM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1241

:نظرها

سلام جناب شریف
اعلام اینکه نصرالله جهانگرد مرد برتر آی تی سال ایران است اشتباه بزرگی است که بهتر است در مطبوعات منعکس نشود. چرا که این قدر فعال اجرایی در حوزه آی تی داریم که بر خیلی ها پوشیده است . ضمنا نباید آی تی را در مطبوعات و جاهایی که ما فقط نظاره گر هستیم ببینیم.
امیدوارم آی تی بیش از پیش از احساسات خارج شود.

نوشته توسط: علی محمد آقازمانی at February 27, 2006 09:06 PM

حركت جالبي هستش و اميد وام سال آينده چهره هاي از بخش خصوصي در اين لسيت باشند كه بيشترين زحمت را الان بخشي خصوصي بر عهده داره.

نوشته توسط: شايان شليله at February 27, 2006 08:53 PM

فکر میکنم بهتر باشه برای سالٍ بعد این گزینش بصورت سراسری تری باشه و محدود به یک وبسایت خاص نباشه !

ضمنا فکر میکنم بهتره به جای یه چهره چند نفر باشن ! مثلا چهره سال IT ، CT - تجارت الکترونیک - آموزش الکترونیک - بانکداری الکترونیک - تولید محتوای فارسی - امنیت - وب فارسی و کلا همه Eها بعلاوه منتخب کارشناسان - منتخب مردمی و اینا !

اول فکر کردم اسپانسریش میتونه جالب ترش کنه اما ترسیدم جهت دار و فرمایشی ایش کنه ! سازمان نظام صنفی یا حتی خود شورای عالی فناوری اطلاعات میتونن متولیان خوبی باشن !

نوشته توسط: آرشی at February 25, 2006 11:56 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002357.php on line 249

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002357.php on line 249