« عدالت؟ | صفحه اول | کفتر بازی در اینترنت... »

سه شنبه 15 فروردین 1385

آقای موبایل هم برکنار شد

سال 85 برای حوزه مخابرات و IT نفس گیر شروع شده و در ادامه موج برکناری ها رسول سراییان مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار هم از کار برکنار شده است. با وضع افتضاحی که موبایلها دارند البته جز این هم انتظار نمی رفت اما واقعا شما تصور میکنید با برکناری این شخص که صرفا مجری سیاستهای وزارت ارتباطات در این بخش است دردی دوا خواهد شد؟ پیش ازتعطیلات مخابرات هشت و نیم میلیون تلفن همراه ثبت نام کرده در واقع چیزی هم اندازه همین مقدار موبایلی که در حال حاضر در کشور وجود دارد. مشکلات تلفن همراه فعلی تان را ضرب در دو کنید ببینید چیزی در قواره یک وسیله ارتباطی باقی می ماند؟
جانشین ایشان اقای صدوقی ظاهرا از همکاران آقای غفاریان در صاایران هستند. فعلا که دور دور صاایرانی هاست امیدوارم فقط وضعیت تلفن همراه به سرنوشت موبایلهای صاایران دچار نشود. موبایل هایی که زمانی مخابرات مردم را مجبور می کرد به همراه سیم کارت خریداری کنند اما همین شکل انحصاری هم نتوانست در موج رقابتی که در بازار آزاد شروع شده بود دوام بیاورد.
راستی کسی حساب کرده چه تعداد پروژه مخابراتی در سالهای اخیر به صاایران سپرده شده است؟

نوشته شده توسط: شهرام در April 4, 2006 08:29 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1268

:نظرها

يه چيز باحال مي گن دكتر فرديس معاون وزير و رييس سازمان تنظيم مقرارات راديويي هم بركنار شده
و بعضي خبرهاي ديگر هم در مورد ايشون شنيده مي شه
الله اعلم

نوشته توسط: علي معمار at April 6, 2006 06:58 PM

کامنت این جمعی از کارشناسان رو !!!
با جمله دومش موافقم جدا البته !!!

نوشته توسط: آرشی at April 5, 2006 02:10 PM

راستی یادم رفت بگم ! خرید موبایل های صاایران هیچ وقت اجباری نبود ! دور اول و دوم ثبت نام که اصلا سیم کارت با گوشی فروخته میشد که به ملت رندوم نوکلیا و فیلیپس و زیمنس و صاایران سری 600 میدادن ( آر سی 620) توی دوره های بعدی هم فقط کاتالوگ سه مدل از گوشی های سری هفت صد صاایران با فرم ثبت نام به مشترک داده میشد تا اگه دلش خواست یکیش رو با ثبت نام بخره ! اجباری تو کار نبود !
شهرام: من یادمه دو تا سیم کارت را تا زمانی که موبایل صاایران و فاکتور خرید آن را نشانشان ندادیم بهمان تحویل ندادند

نوشته توسط: آرشی at April 5, 2006 12:05 AM

صاایران اینه داداشت ! موبایل های صاایرانم خیلی خوب بود تازشم !!! مدیران بعدی اون بخش گند زدن ! اهک ! راستی شعار جدید وزار آی سی تی رو شنیدی ؟! اینه : وزارت آی سی تی ، هر روز بهتر از دیروز ! دینگ دینگ!!!!

نوشته توسط: آرشی at April 5, 2006 12:02 AM

آقاي سراييان جز معدود مديران سالم مجموعه وزارت خانه بود
ايشان هر چي بود دزد نبود
اين اقدام را به دكتر سليماني تسليت مي گوييم

جمعي از كارشناسان مخابرات

نوشته توسط: جمعي از كارشناسان مخابرات at April 4, 2006 11:28 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002412.php on line 260

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002412.php on line 260