« سایت اینترنت ملی | صفحه اول | دلیشیوس »

دوشنبه 12 تیر 1385

سایت اینترنت ملی تکذیب و down شد!

ماجرای سایت اینترنت ملی با تکذیبیه روابط عمومی وزارت ICT به جای جالبی رسید. این وزارتخانه وجود چنین سایتی را برای پروژه اینترنت ملی تکذیب کرده و می گوید اساسا پروژه اینترنت ملی چنین سایتی ندارد. حال این سوال پیش می آید که اگر این سایت اینترنت ملی نیست پس چه کسی آن را راه اندازی کرده است. در whois دامنه ini.ir آدرس و تلفن مرکز تحقیقات مخابرات به عنوان ثبت کننده دامنه اعلام شده است. از طرفی نامی تحت عنوان "کرمانی" به عنوان ثبت کننده دامنه در مشخصات دامنه وجود دارد که اتفاقا در خود سایت نیز فایل تصویری از شخصی به همین نام وجود دارد.
پرسش این است که چگونه این سایت رسمی اینترنت ملی نیست ولی مرکز تحقیقات ( که اتفاقا مجری تحقیق پروژه معرفی شده) چنین سایتی را راه اندازی کرده است؟ چگونه سایتی که توسط بخشی از وزارت ICT راه اندازی شده و نام یک پروژه تحت اختیار این وزارتخانه را برخود دارد تکذیب می شود؟

بعد نوشت: سایت اینترنت ملی از امروز و همزمان با تکذیب آن پایین کشیده شده هر چند این کار ظاهرا صرفا در مورد صفحه اصلی آن صورت گرفته ولی صفحه های دیگر آن هنوز دیده می شود. آقا بد نبود اول سایت را down و بعد تکذیب می کردید :)

نوشته شده توسط: شهرام در July 3, 2006 02:45 PM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1331

:نظرها

آقا خیلی سطح سوادشون بالاست:

http://www.ini.ir/contact.htm

نوشته توسط: حسین at July 4, 2006 07:37 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002521.php on line 239

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002521.php on line 239