« شکست نخورد ، له شد | صفحه اول | زین الدین زیدان »

شنبه 17 تیر 1385

آجیل، میز صندلی، سی دی، نیروگاه نفت می فروشیم.

این فوتبال رو شما هم حتما شبها تماشا کردید. یک چیزای تبلیغاتی بین بازیها و بعد از بازی نشون می دن که من کمی تعجب کردم و حتی احساس بی احترامی رسانه ملی به مخاطب را لمس می کنم. اصلا یک شبکه تلویزیونی ملی دولتی انحصاری که میلیون ها نفر بازدیدکننده بدون چون و چرا داره و حق انتخاب رسانه های ماهواره ای و کابلی و غیره رو هم نداشتن، (چون یا امکانشو نداریم یا اجازشو نداریم) چه معنی داره که نمی دونم سی دی فوتبال بفروشه و یا قرعه کشی میلیونی بکنی و خلاصه این ادا اطفارهای بازاریابی دهه 80 میلادی رو در بیاریم که امروزه محصول یک شبکه خصوصی ماهواره ای با یک رنج محدود بازدیدکننده مشخص و داوطلب هستش. الان که ملت ایران برای دیدن فوتبال جام جهانی چاره ای دیگر غیر از شبکه سوم سیما ندارند، چرا باید این شبکه سودجویانه و یا حتی به بهانه جلب بیننده یا برنامه سازی بچه گانه و مسائل این تیپی، بیننده ها را وارد بازیهای شبه لاتاری و این حرکتهای بدون وزن و رنگ کنه؟ بجای اینکه بین دو نیمه، یا بعد از فوتبال، جهار تا مطلب به مخاطبین بگن که فردا صبح که از خواب بلند می شن اثر مفیدش را بتونن لمس کنن، چرا باید سی دی در خونه مردم بفرستیم و همه رو تحریک کنیم که مثلا میلیون ها SMS ارسال کنند و بگن اسکولاری مربی خوبی بود یا مثلا اصغر آقا از تیم بولیوی؟ حالا هر کی گفته اصفرآقا خوب بود، 200 تا پژوه 206 بهشون می دیم!!!
یک سایت دیگه هم هستش به اسم Sahneh24.com. این سایت مال سروش رسانه هستش و کلا دربست این مجریهای برنامه فوتبال، این سایت رو تبلیغ می کنن. حالا موضوع چیه؟ ایده فروش پیکسل در صفحه نمایش به اهداف تبلیغاتی...آخه یکی نیست بگه عزیز دل برادر، این همه ثانیه به ثانیه تلویزیون را به قیمت X تومان می فروشید، کم بود، حالا سایت هم می زنید، پیکسل های سایت رو هم می فروشید!!! ایده فروش پیکسلهای سایت هم دو سالی هستش که دیگه تکراری شده و در ایران تبدیل به دکان شده... آخه این شبکه یک شبکه خصوصی تبلیغاتی است؟
اگر اینجوریه، شاید فردا ببینید سروش رسانه آجیل و میز صندلی هم می فروشه و هر کس سه تا بسته آجیل از تلویزیون بخره و شماره بارکد آجیلهای رو SMS کنه به شماره 30004000 در قرعه کشی 800 دستگاه بنز الگانس شرکت داده می شه؟ من هنوز گیجم که تا کی باید .............. باشیم!!!

نوشته شده توسط: علیرضا کاشیان در July 8, 2006 01:44 PM | متفرقه

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1334

:نظرها

urghmczs frstiuzdv tycr ibmot crjfp mxrez vcoyna

نوشته توسط: eyhvk twbphafg at December 24, 2006 11:07 AM

سلام. من هم متعجم از سكوت مردم... چيزي هم اينجا در اين مورد نوشته بودم:
http://maghalat.com/item_59.aspx

نوشته توسط: صابر سلیمانی at July 10, 2006 09:29 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002528.php on line 242

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002528.php on line 242