« بزودی لغو دستور محدودیت سرعت ADSL... | صفحه اول | میراث روزنامه نگاری آقای الف ( قسمت نخست) »

جمعه 12 آبان 1385

شبکه هوشمند رسپینا

پایین کارت اینترنتی باران نوشته شده :نام تجاری کارت اینترنتی باران با شماره ثبت ... به شرکت داده پردازی رسپینا بوده و کلیه حقوق آن برای شرکت محفوظ بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از این نام تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.
مشترکی که با این کارت به اینترنت متصل می شود در تمامی صفحات سایت گوگل با تبلیغ زورچپان شبکه هوشمند رسپینا مواجه می شود که در برخی از سایت های گوگل حتی دگمه های گوگل را هم پوشانده است. به راستی این کار دزدی و تجاوز به حقوق کاربران ( حالا گوگل هیچ) نیست و پیگرد قانونی ندارد؟

نوشته شده توسط: شهرام در November 3, 2006 05:08 PM | ارتباطات

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1401

:نظرها

وبلاگ مشترکان شرکت داتک برای پیگیری تخلفات عدیده آن:http://robbed-by-datak.mihanblog.com

نوشته توسط: م. at November 4, 2006 03:46 PM

اول، امید وارم که کاربران ما روزی به سطحی از کمال و آگاهی برسند.
دوم، من در کل با پیگرد قانونی موافق نیستم ولی شما فکر کنید کابران با شناخت حق خود با کمک رسانه ها عمومی این شرکت رامعرفی کرده و دیگر از آن خرید نکنند.
شرکت مذکور یا کنار می رود یا مجبور است خود روش خود را اصلاح کند.

نوشته توسط: شایان شلیله at November 4, 2006 01:31 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002649.php on line 241

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002649.php on line 241