« وب پاکیزه فارسی... | صفحه اول | زن قابلمه و قوری نیست »

پنجشنبه 25 آبان 1385

اخذ مجوز های لازم...

mojavezradio.JPG

تصویرفوق یک جور سند تاریخی است که نشان می دهد که در دوران قدیم، داشتن و نصب رادیو نیاز به مجوز شهربانی داشته ولی الان بدون مجوز می توان به رادیو گوش داد.
به عبارتی برخوردهای محدود کننده با رسانه های جدید ریشه در دوران قدیم دارد. (منبع: safirlink.com)

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در November 16, 2006 05:51 PM | فرهنگ

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1414

:نظرها

سلام
اون سایت سفیر لینک را اصلا نمی شناسم و از روی نوشته شما دیدم و لینکدونی بدی نبود. لذا منظورم اصلاح فرهنگی امور بود (باز هم بیشتر توضیح دهم سوء تفاهم نشود، منظور از اصلاح فرهنگی، من باب فرهنگ بلاگ نویسی است که شما قطعا و بدون تعارف از پیش کسوت های توسعه بلاگ نویسی فارسی هستید).
اگر نوشتم مغرورانه برخورد کرده اید، از شما عذر خواهی می کنم. ممنون که لینک را کامل کردین.
دوم هم اینکه، عرض نکردم شما ژورنالیست هستید. بلکه منظورم کنایه زدن به این سایتهای خبری متکبر هست که دون شان خود می دانند منبع مطالب مندرج در سایتشان رالینک کنند.
برایتان آرزوی موفقیت دارم.

رضا هاشمی:
من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم
ممنون از توجه تان

نوشته توسط: پرویز at November 17, 2006 11:34 AM

جناب هاشمی! هم اسمی با خاندان هاشمی هیچ ثنری برایتان نداشته باشد، غرورش به شما رسیده است. برادر جان این روش مرجع نویسی مدرن را از بازتاب یاد کرفته اید یا از ایسنا؟ خیلی کارشو ندرسته که شما هم در لینک دادن این تیپی لینک می دهید؟ هایپر لینکش نکردین لااقل دات کامی دات نتی چیزی می نوشتین . . . از شما انتظارنداشتم راستش!

رضا هاشمی:
عزیز من این همه بر چسب و مقدمه برای این بود که من لینک سایت را درست کنم؟
بهر حال درستش کردم حالا نوبت شماست که حرفتان را پس بگیرید.لازم است اضافه کنم که من ژورنالیست نیستم و از سایتهای که نام بردید الگو برداری نمی کنم و سبک و روش خودم را در انتخاب و تفسیر و انتشار دارم.
من هم از شما که می گویید اینترنت را می شناسید انتظار نداشتم به این راحتی برای موضوعات به این کم ارزشی روی رفتار و شخصیت آدمها قضاوت های کلی کنید.

نوشته توسط: parviz at November 16, 2006 06:57 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002672.php on line 256

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002672.php on line 256