« خبر خوش فوتبالی | صفحه اول | سخنان تفکر برانگیز مدیرمسوول ابرار »

شنبه 4 آذر 1385

اندر احوالات جامعه مجازی...

یکی از نقطه ضعفهای سیستم دولتی و برخی سازمانها و نهادها این است که به محض اینکه اسمی از اعتقادات دینی، مهدویت، تهاجم فرهنگی و ... برده می شود همه در ارایه انواع پشتیبانیها و حمایتها پیشگام می شوند و برخی مدیران پای هر درخواست یا دعوتی را امضا می کنند و نگران استفاده ابزاری از این موضوعات نیستند.
وقتی موضوع مرتبط با اینترنت و جامعه مجازی باشد که اصولا چیزی از آن سر در نمی آورند، نتیجه آن برگزاری همایشهای متعدد است که بدون توجه به نحوه اجرا و نتایج حاصله از آن از ردیف بودجه های اختصاص داده شده برای این امور بصورت بلاعوض به بخش خصوصی کمک می شود.
نتیجه اینگونه همایشها اصولا بهره مندی عده ای سهامدار از منافع مستقیم مالی و یا غیر مستقیم و تبلیغاتی است و نتیجه آن همایشی است که به ظاهر تخصصی جلوه می کند و به صورت های دیگری معرفی و توجیه شده است.


بستر سازي براي ظهور ولي عصر عج در اولین جشنواره توسعه جامعه مجازی كشور (اصل خبر)

گروه مهدويت : اولین همایش و جشنواره توسعه جامعه مجازی ایران با هدف گسترش اعتقادات دینی و حرکت به سوی امت واحد جهانی در آذرماه امسال برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، اولین همایش و جشنواره توسعه جامعه مجازی ایران با هدف گسترش ارزشهای انسانی و اعتقادات دینی، دفاع از انسانهای مظلوم، حرکت به سوی امت واحد جهانی و در نهایت بسترسازی برای ظهور موعود الهی در تاریخ 7 الی 10 آذرماه سال جاری در وزارت کشور برگزار میشود.

گفتنی است شرکت تبلیغاتی بسیج، شرکت خدمات نمایشگاهی نما پارسیان، شرکت همایش آفرینان، شرکت رادنگار گروه سایتهای پرشین بلاگ و موسسه آینده روشن از مهمترین شرکت هایی هستند که شرکت توسعه فناوری جامعه مجازی را در برگزاری هر چه بهتر این همایش یاری میدهند.

لازم به ذکر است، محمد کامبد، دبیر همایش و دکتر غلامرضا محمودی دبیر علمی این همایش هستند. دکتر مهدی بوترابی مدیر سایت پرشین بلاگ، دکتر اصغر مهاجری، معاون شورای وزارت کشور، سرهنگ دکتر بهرام بیات، مدیرکل مطالعات اجتماع ناجا و دکتر ترابی، معاون دانشگاه آزاد اسلامی در این همایش حضور خواهند داشت

نوشته شده توسط: رضا هاشمی در November 25, 2006 02:24 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1420

:نظرها

شايد نظر مربوط به پست نباشه شرمندم

از وقتي رنگ متن و پس زمينه نزديك به هم شده مني كه هميشه به خاطر سرعت پايين بدون تصوير صفحات رو مرور ميكنم اصلا خونده نميشه مجبور شدم هاي لايت كنم بعد بخونم ، آخه از شما بعيده اينارو در نظر نميگيري برادر !

رضا هاشمی:
سلام.. رنگ ها اصلا عوض نشده اند
لطفا یک عکس از صفحه بگیرید برای من بفرستید

نوشته توسط: عمو زنجيرباف at November 26, 2006 12:51 PM

سلام آقاي هاشمي ! ببخشيد با توجه به اينكه شما خودتون در پرشين بلاگ بوديد( و در واقع يكي از خالقين آن بوديد) ميشه بگيد اين آقاي « دكتر مهدي بوترابي !! » كه همينك مديريت پرشين بلاگ رو عهده دار شده مدرك دكتري در چه زمينه اي دارند . ممنون ميشم كه جوابمو بديد .

رضا هاشمی:
سلام... والا خودش باید جواب بده...
تا آنجا که من می دانم تاریخ خوانده و دکترا ندارد و هیچ مدرک فنی و مهندسی ندارد و خودش به شوخی این تحصیلاتش را به مهندسی اموات معرفی می نماید.
کلا در مجموعه پرشین بلاگ به ندرت کسی با تحصیلات عالی و مرتبط پیدا می شود و به همین دلیل تحت عنوان های مدیر و معاون و مشاور فلان سایت یا شرکت برای خود عنوان تراشی می کنند و سعی در تخفیف نقش و ارزش تحصیلات و تخصص و سوابق دارند و همه چیز در میزان خوش خدمتی خلاصه می شود.
ظاهرا این عناوین برای ایشان و دوستانشان اهمیت دارد چون متوجه شدم اسم و تمام عنوان های من از جمله کارشناسی ارشد کامپیوتر را در اخبار و مصاحبه های پرشین بلاگ در یکی از سایتهای مرتبط با گروه پرشین بلاگ دستکاری و سانسور و تحریف کرده اند. نا خود آگاه یاد کتاب 1984 می افتم. آنجا یک وزارت حقیقت بود که با بهره گیری از تخصص مهندسی اموات به بازنویسی تاریخ به نرخ روز می پرداخت.

نوشته توسط: علي نجفي at November 26, 2006 02:48 AM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002683.php on line 265

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002683.php on line 265