« خدا را شکر می کنیم | صفحه اول | باز هم اینترنت قطع شد »

جمعه 10 آذر 1385

آیا پرشین بلاگ به رتبه سوم نزول خواهد کرد ؟!

blog_hit_1.jpg

همانطور که از این نمودار مشخص است سایت بلاگفا بالاترین میزبان ترافیک را دارد. اما نسبت به آخرین گزارش افزایش ترافیک میهن بلاگ قابل توجه است اگر چه مواردی در این سرویس دیده شده است که به نوعی حرکت در جهت فریب موقت سایت الکسا است اما با اینحال با توجه پایدار بودن امتیاز ترافیک سایت این مقایسه از خطای کمتری برخوردار است. همچنین به نظر میرسد دو سرویس بلاگفا و میهن بلاگ موفقیت بیشتری در جذب کاربران فعال دارند. سایت بلاگ اسکای هم با وجود مشکلاتی در سال گذشته و به خاطر تغییر در سایت خود داشته اما توانسته پیشرفت مناسبی در جذب کاربران داشته باشد.
همانطور که اشاره شد نسبت به گزارش سال قبل، دیگر رقابت سرویسهای وبلاگ در دو سطح نیست و حتی بعید نیست که با پیشرفت میهن بلاگ، سایت پرشین بلاگ در مقام سوم سرویسهای وبلاگ فارسی قرار گیرد.( متن کامل گزارش)

نوشته شده توسط: شهرام در December 1, 2006 12:07 PM | آی تی

Trackback Pings

براي ارسال دنبالک از لينک زير استفاده نماييد
http://itiran.net/cgi-bin/mt/itiran-tb.cgi/1424

:نظرها

یکی چیزی که من هم توی بلاگفا هم میهن بلاگ خیلی زیاد دیدم اینه که یک تعداد زیادی spamblog دارن و به نظر می آید که خود اینها بیشتر ترافیک را از گوگل براشون بیاره.

نوشته توسط: پویا at December 1, 2006 08:48 PM

نوشتن يک نظر
اطلاعات من را حفظ کن 

Warning: include(/home/itiran/www/links/persianads.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002688.php on line 238

Warning: include(): Failed opening '/home/itiran/www/links/persianads.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/itiran/domains/itiran.net/public_html/archives/002688.php on line 238